Sport Tippek

Stadium Background

Olesnice u Bouzova vs Mohelnice - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Olomoucky KP
2027. márc. 7., V
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Olesnice u Bouzova host Mohelnice in the Olomoucky KP. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Olesnice u Bouzova have averaged 1.45 scored and 2.48 conceded recently, against Mohelnice's 1.53 scored and 2.23 conceded. Head-to-head, Olesnice u Bouzova have won 1 to Mohelnice's 1, with 0 draws. They last met on 2025. ápr. 12., ending 2:1. Model xG sits at 1.38 vs 1.94, favoring Olesnice u Bouzova. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Olesnice u Bouzova
22%
Döntetlenek
60%
Mohelnice
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Mohelnice

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Mohelnice lately — more wins on the board than Olesnice u Bouzova.
  • Model gives Mohelnice a 60% chance of winning this.
  • Regular Olomoucky KP form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.6%
Olesnice u Bouzova Kapott gól nélkül 10%
Mohelnice Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Olesnice u Bouzova Mohelnice
Meccsek 29 30
Győzelmek 9 10
Döntetlenek 5 3
Vereségek 15 17
Lőtt Gólok 1.45 1.53
Kapott Gólok 2.48 2.23
Várható Gólok (xG) 1.38 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. ápr. 12. Olomoucky KP
Mohelnice vs Olesnice u Bouzova
2:1
2024. szept. 7. Olomoucky KP
Olesnice u Bouzova vs Mohelnice
6:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Olesnice u Bouzova 18 / 100
Mohelnice 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Olesnice u Bouzova Mohelnice

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Mohelnice Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Mohelnice let in goals in 87% of their last 30 matches.

Games between these two average 5.00 goals.

Attacking prowess: Olesnice u Bouzova scored in 76% of their last 29 outings.

Mohelnice's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Gólszerzési trendek

Olesnice u Bouzova VS Mohelnice
1 Lőtt gólok 1.63
2.25 Kapott gólok 1.75
75% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 50%
38% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Olesnice u Bouzova

(Home)
01 Nov
Unicov B
6 : 0
Olesnice u Bouzova
24 Oct
Olesnice u Bouzova
2 : 1
Jesenik
17 Oct
Rapotin
1 : 1
Olesnice u Bouzova
11 Oct
Olesnice u Bouzova
1 : 5
Belotin
03 Oct
Brodek u Prerova
1 : 0
Olesnice u Bouzova
Page 1 of 6

Mohelnice

(Away)
31 Oct
Mohelnice
1 : 3
Zelatovice
24 Oct
Slavonin
0 : 3
Mohelnice
17 Oct
Mohelnice
2 : 7
Velka Bystrice
10 Oct
HFK Olomouc
1 : 0
Mohelnice
03 Oct
Mohelnice
2 : 0
Velke Losiny
Page 1 of 6