Sport Tippek

Stadium Background

Plock II vs Swit Mazowiecki - H2H Analysis, Preview & Predictions

Poland Poland

III Liga - Group I
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Plock II host Swit Mazowiecki in the III Liga - Group I. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Plock II at 1.67 goals for, 1.61 against; Swit Mazowiecki at 1.87 for, 1.68 against. Past meetings favor Plock II slightly — 1-1-3 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 23., ending 2:3. xG projections (1.69 - 1.94) back Plock II to edge this. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Plock II
20%
Döntetlenek
38%
Swit Mazowiecki
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Plock II

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Swit Mazowiecki's 1.87 goals per match outpaces what Plock II have produced (1.67).
  • Plock II are the model's pick here, at 42%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 78.2%
Plock II Kapott gól nélkül 10%
Swit Mazowiecki Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Plock II Swit Mazowiecki
Meccsek 33 31
Győzelmek 13 13
Döntetlenek 9 6
Vereségek 11 12
Lőtt Gólok 1.67 1.87
Kapott Gólok 1.61 1.68
Várható Gólok (xG) 1.69 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 23. III Liga - Group I
Swit Mazowiecki vs Plock II
2:3
2025. nov. 9. III Liga - Group I
Plock II vs Swit Mazowiecki
1:1
2025. máj. 31. III Liga - Group I
Plock II vs Swit Mazowiecki
0:0
2024. nov. 9. III Liga - Group I
Swit Mazowiecki vs Plock II
2:2
2022. júl. 20. Club Friendly
Swit Mazowiecki vs Plock II
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Plock II 40 / 100
Swit Mazowiecki 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Plock II Swit Mazowiecki

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Plock II scored in 82% of their last 33 outings.

Swit Mazowiecki has conceded goals in 74% of their last 31 outings.

H2H data points to 2.60 goals as a typical output.

Recent resilience: Plock II stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Plock II VS Swit Mazowiecki
1.38 Lőtt gólok 2.38
1.5 Kapott gólok 2
88% Felett 1.5 88%
63% Felett 2.5 88%
25% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

Plock II

(Home)
31 Oct
Pelikan
1 : 2
Plock II
24 Oct
Plock II
2 : 2
Zabkovia Zabki
17 Oct
Warta Sieradz
2 : 1
Plock II
10 Oct
Plock II
2 : 1
Troszyn
03 Oct
Suwalki
1 : 0
Plock II
Page 1 of 7

Swit Mazowiecki

(Away)
31 Oct
Zabkovia Zabki
2 : 0
Swit Mazowiecki
24 Oct
Swit Mazowiecki
3 : 0
Troszyn
18 Oct
Jagiellonia II
1 : 3
Swit Mazowiecki
10 Oct
Swit Mazowiecki
2 : 7
LKS Lodz II
03 Oct
MKS Mlawa
2 : 4
Swit Mazowiecki
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 KTS Weszlo 15 10 2 3 30:17 32
2 Suwalki 15 9 4 2 30:15 31
3 Mazovia Minsk Mazowiecki 15 8 3 4 36:28 27
4 Swit Mazowiecki 15 8 2 5 28:22 26
5 Zabkovia Zabki 15 7 4 4 29:23 25
6 Warta Sieradz 15 7 4 4 25:22 25
7 Plock II 15 7 4 4 29:24 25
8 Pelikan 15 7 3 5 25:22 24
9 Olimpia Zambrow 15 6 3 6 31:31 21
10 Jagiellonia II 15 5 5 5 27:27 20
11 Widzew Lodz II 15 5 4 6 28:25 19
12 LKS Lodz II 15 5 3 7 27:30 18
13 Olimpia Elblag 15 5 3 7 19:24 18
14 Tomaszow Mazowiecki 15 5 2 8 25:30 17
15 Lidzbark Warmimski 15 4 3 8 25:29 15
16 MKS Mlawa 15 4 2 9 28:41 14
17 Troszyn 15 3 5 7 17:30 14
18 LKS Lomza 15 0 4 11 16:35 4
Promotion - Division 2 2027/2028 (Main)
Promotion - Division 2 (Relegation - Play Offs)