Sport Tippek

Stadium Background

PS Sakiet Eddaier vs Club Africain - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tunisia Tunisia

Ligue Professionnelle 1 Stade Taïeb Mehiri, Sfax
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 03:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

PS Sakiet Eddaier host Club Africain in the Ligue Professionnelle 1. This shapes up as a tight, low-scoring affair. Recent numbers: PS Sakiet Eddaier at 2.14 goals for, 0.62 against; Club Africain at 1.38 for, 0.41 against. Past meetings favor Club Africain slightly — 0-1-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 7., ending 3:2. Model xG sits at 0.75 vs 1.03, favoring Club Africain. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
PS Sakiet Eddaier
22%
Döntetlenek
18%
Club Africain
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: PS Sakiet Eddaier

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • PS Sakiet Eddaier average 2.14 goals a game right now, well clear of Club Africain's 1.38.
  • PS Sakiet Eddaier are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19.5%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 64.6%
PS Sakiet Eddaier Kapott gól nélkül 20%
Club Africain Kapott gól nélkül 19%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika PS Sakiet Eddaier Club Africain
Meccsek 29 32
Győzelmek 19 19
Döntetlenek 7 11
Vereségek 3 2
Lőtt Gólok 2.14 1.38
Kapott Gólok 0.62 0.41
Várható Gólok (xG) 0.75 1.03
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 7. Club Friendly
Club Africain vs PS Sakiet Eddaier
3:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

PS Sakiet Eddaier 58 / 100
Club Africain 20 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
PS Sakiet Eddaier Club Africain

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp PS Sakiet Eddaier Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

PS Sakiet Eddaier scored in 90% of their last 29 games.

These sides typically produce 5.00 goals when they meet.

PS Sakiet Eddaier has registered 5 games unbeaten in their last 5 outings.

Club Africain's defensive record shows goals conceded in 25% of 32 matches.

Gólszerzési trendek

PS Sakiet Eddaier VS Club Africain
1 Lőtt gólok 1.5
0.57 Kapott gólok 0.5
43% Felett 1.5 50%
14% Felett 2.5 25%
14% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

PS Sakiet Eddaier

(Home)
10 Oct
PS Sakiet Eddaier
1 : 0
CS Sfaxien
13 Sept
Olympique Beja
1 : 1
PS Sakiet Eddaier
05 Sept
PS Sakiet Eddaier
1 : 0
Hammam-Lif
29 Aug
AS Marsa
0 : 0
PS Sakiet Eddaier
22 Aug
PS Sakiet Eddaier
2 : 0
Jeunesse Sportive
Page 1 of 6

Club Africain

(Away)
10 Oct
Ben Guerdane
2 : 1
Club Africain
03 Oct
Al Ahly Benghazi
0 : 0
Club Africain
20 Sept
Club Africain
1 : 0
Zarzis
12 Sept
Djoliba
2 : 2
Club Africain
05 Sept
Club Africain
1 : 0
Djoliba
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Esperance Tunis 5 4 0 1 10:7 12
2 PS Sakiet Eddaier 5 3 2 0 5:1 11
3 Ben Guerdane 5 3 2 0 9:6 11
4 Club Africain 4 3 0 1 4:2 9
5 Monastir 5 2 3 0 7:5 9
6 CS Sfaxien 5 2 2 1 6:4 8
7 Jeunesse Sportive 5 2 2 1 5:4 8
8 CA Bizertin 5 2 2 1 3:3 8
9 Stade Tunisien 4 2 1 1 7:5 7
10 Zarzis 5 2 0 3 5:5 6
11 AS Marsa 5 1 2 2 2:3 5
12 Etoile Sahel 5 1 1 3 5:7 4
13 Hammam-Lif 5 1 0 4 1:4 3
14 Metlaoui 5 1 0 4 3:6 3
15 Olympique Beja 5 0 2 3 4:8 2
16 Hamam-Sousse 5 0 1 4 1:7 1
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup 2027/2028 (Qualification)
Relegation - Ligue 2 2027/2028 (Main)