Sport Tippek

Stadium Background

Raca vs Velke Ludince - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

3. Liga - West
2026. nov. 15., V
VS
de. 09:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Raca host Velke Ludince in the 3. Liga - West. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Raca at 1.3 goals for, 2.2 against; Velke Ludince at 1.52 for, 2.03 against. Past meetings favor Raca slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 19., ending 2:1. The numbers (1.69 xG vs 2.38) point toward Velke Ludince. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Raca
6%
Döntetlenek
90%
Velke Ludince
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Velke Ludince

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Velke Ludince have won more games recently than Raca.
  • 90% — that's where the model lands on Velke Ludince taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 62.5%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.6%
Raca Kapott gól nélkül 10%
Velke Ludince Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Raca Velke Ludince
Meccsek 30 29
Győzelmek 5 11
Döntetlenek 9 5
Vereségek 16 13
Lőtt Gólok 1.3 1.52
Kapott Gólok 2.2 2.03
Várható Gólok (xG) 1.69 2.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 19. 3. Liga - West
Velke Ludince vs Raca
2:1
2025. szept. 21. 3. Liga - West
Raca vs Velke Ludince
4:1
2025. máj. 11. 3. Liga - West
Velke Ludince vs Raca
0:0
2024. okt. 27. 3. Liga - West
Raca vs Velke Ludince
3:2
2024. márc. 17. 3. Liga - West
Raca vs Velke Ludince
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Raca 10 / 100
Velke Ludince 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Raca Velke Ludince

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Velke Ludince Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Raca's goal record stands at 80% scoring rate across 30 recent games.

Velke Ludince let in goals in 93% of their last 29 matches.

Historical meetings average 2.80 goals per match.

Velke Ludince's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Gólszerzési trendek

Raca VS Velke Ludince
1 Lőtt gólok 1.75
3 Kapott gólok 2.38
75% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Raca

(Home)
01 Nov
Raca
1 : 8
MSK Puchov
24 Oct
Dunajska Luzna
2 : 1
Raca
18 Oct
Raca
0 : 3
Komarno B
10 Oct
Nitra
6 : 0
Raca
03 Oct
Sala
0 : 0
Raca
Page 1 of 6

Velke Ludince

(Away)
01 Nov
Dun. Streda B
2 : 0
Velke Ludince
25 Oct
Velke Ludince
3 : 0
Banik Prievidza
17 Oct
Castkovce
1 : 0
Velke Ludince
14 Oct
Velke Ludince
0 : 2
Zvolen
10 Oct
Velke Ludince
3 : 1
MSK Senec
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Nitra 12 11 1 0 45:10 34
2 Dunajska Luzna 13 8 3 2 19:10 27
3 MSK Puchov 13 7 4 2 31:9 25
4 Myjava 13 6 4 3 24:16 22
5 Gabcikovo 12 6 2 4 22:19 20
6 Belusa 13 4 6 3 26:21 18
7 Nove Zamky 12 5 3 4 15:18 18
8 Dun. Streda B 13 5 3 5 24:19 18
9 MSK Senec 13 5 1 7 13:22 16
10 Banik Prievidza 12 5 1 6 19:21 16
11 Castkovce 13 4 2 7 19:27 14
12 Trencin B 13 4 2 7 23:24 14
13 Komarno B 13 4 2 7 15:30 14
14 Velke Ludince 13 3 3 7 18:31 12
15 Raca 14 2 4 8 16:37 10
16 Sala 12 1 3 8 8:23 6
Promotion - 2. liga 2027/2028 (Main)