Sport Tippek

Stadium Background

Real Aviles vs CD Extremadura - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spanyolország Spanyolország

Primera RFEF - Group 1 Estadio Roman Suarez Puerta, Avilés
2026. nov. 6., P
3 - 2
du. 08:15
Mi tippünk

Mérkőzés események

15' Event
Menendez O.
30' Event
Diaz D.
Gólpassz: Nordin M.
35'
Doncel P.

Meccs Összegzés

Real Aviles host CD Extremadura in the Primera RFEF - Group 1. This one's hard to separate. Recent numbers: Real Aviles at 1.47 goals for, 1.43 against; CD Extremadura at 2.09 for, 0.94 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. xG projections (1.44 - 1.69) back CD Extremadura to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Real Aviles
22%
Döntetlenek
60%
CD Extremadura
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: CD Extremadura

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • CD Extremadura have won more games recently than Real Aviles.
  • CD Extremadura are the model's pick here, at 60%.
  • Regular Primera RFEF - Group 1 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.2%
Real Aviles Kapott gól nélkül 13%
CD Extremadura Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Real Aviles CD Extremadura
Meccsek 30 32
Győzelmek 8 20
Döntetlenek 12 8
Vereségek 10 4
Lőtt Gólok 1.47 2.09
Kapott Gólok 1.43 0.94
Várható Gólok (xG) 1.44 1.69
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

Kulcsjátékosok Elemzése

Top játékosok és várható gólrészvétel

Real Aviles Összehasonlítás

Gólkirály Menendez O.
1 Gólok
Asszisztok Cayarga B.
1 Ast
Átlag xG / meccs 1.11
Átlag xA / meccs 0.72

CD Extremadura Összehasonlítás

Gólkirály Diaz D.
1 Gólok
Asszisztok Burgos I.
1 Ast
Átlag xG / meccs 1.54
Átlag xA / meccs 0.94

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Real Aviles 19 / 100
CD Extremadura 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Real Aviles CD Extremadura

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp CD Extremadura Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Real Aviles scored in 87% of their last 30 outings.

Defensive concern: CD Extremadura conceded in 66% of 32 recent games.

Real Aviles went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Real Aviles VS CD Extremadura
1.88 Lőtt gólok 1.88
1.5 Kapott gólok 1
100% Felett 1.5 50%
75% Felett 2.5 50%
38% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Real Aviles

(Home)
31 Oct
Real Union
0 : 3
Real Aviles
24 Oct
Real Aviles
1 : 3
UD Logrones
18 Oct
Real Aviles
3 : 0
UD Ourense
11 Oct
Ponferradina
0 : 2
Real Aviles
02 Oct
Real Aviles
1 : 2
Lugo
Page 1 of 6

CD Extremadura

(Away)
01 Nov
CD Extremadura
3 : 0
Unionistas de Salamanca
27 Oct
Don Benito
2 : 4
CD Extremadura
24 Oct
Deportivo Fabril
0 : 5
CD Extremadura
17 Oct
CD Extremadura
2 : 2
Real Union
10 Oct
CD Coria
2 : 4
CD Extremadura
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Lugo 10 8 1 1 18:9 25
2 UD Logrones 10 6 2 2 20:13 20
3 Mirandes 10 5 2 3 13:10 17
4 Racing Club Ferrol 10 5 2 3 9:7 17
5 CD Extremadura 10 5 1 4 19:10 16
6 Ath Bilbao B 10 4 3 3 17:13 15
7 Pontevedra 10 4 3 3 12:11 15
8 Cacereno 10 4 3 3 9:8 15
9 Real Aviles 10 4 2 4 18:13 14
10 Ponferradina 10 3 5 2 6:6 14
11 Real Union 10 3 4 3 19:17 13
12 AD Merida 10 4 1 5 16:14 13
13 Leonesa 10 3 3 4 10:10 12
14 Zamora 10 3 3 4 11:12 12
15 Barakaldo 10 2 5 3 8:10 11
16 Deportivo Fabril 10 3 2 5 11:17 11
17 Unionistas de Salamanca 10 3 1 6 12:18 10
18 CD Coria 10 2 3 5 12:17 9
19 UD Ourense 10 2 2 6 4:15 8
20 Arenas Getxo 10 2 2 6 8:22 8
Promotion - LaLiga2 2027/2028 (Main)
Promotion - Primera RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)