Sport Tippek

Stadium Background

Real Madrid W vs Inter W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Europe Europe

UEFA Champions League Women Alfredo di Stéfano Stadium, Madrid
2026. nov. 18., Sze
VS
du. 05:45
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Real Madrid W host Inter W in the UEFA Champions League Women. This one's hard to separate. Real Madrid W have averaged 1.86 scored and 1.31 conceded recently, against Inter W's 2.14 scored and 0.97 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.38 xG vs 1.69) point toward Real Madrid W. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Real Madrid W
22%
Döntetlenek
60%
Inter W
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Inter W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: Inter W at 2.14 per game, Real Madrid W at 1.86.
  • Model gives Inter W a 60% chance of winning this.
  • European nights carry their own weight — this UEFA Champions League Women fixture won't be treated like a routine game.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 67.4%
Real Madrid W Kapott gól nélkül 13%
Inter W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Real Madrid W Inter W
Meccsek 29 29
Győzelmek 20 20
Döntetlenek 4 4
Vereségek 5 5
Lőtt Gólok 1.86 2.14
Kapott Gólok 1.31 0.97
Várható Gólok (xG) 1.38 1.69
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Real Madrid W 19 / 100
Inter W 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Real Madrid W Inter W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Inter W Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Real Madrid W's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Recent resilience: Real Madrid W stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Inter W let in goals in 59% of their last 29 matches.

Away concern: Inter W has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Real Madrid W VS Inter W
2.25 Lőtt gólok 2.38
1 Kapott gólok 0.5
88% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 38%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Real Madrid W

(Home)
04 Oct
Barcelona W
7 : 0
Real Madrid W
01 Oct
Manchester City W
1 : 1
Real Madrid W
26 Sept
Real Sociedad W
3 : 5
Real Madrid W
22 Sept
Real Madrid W
1 : 1
PSG W
19 Sept
Real Madrid W
3 : 1
Valencia W
Page 1 of 6

Inter W

(Away)
04 Oct
Como W
0 : 2
Inter W
01 Oct
Austria Vienna W
1 : 1
Inter W
27 Sept
Inter W
2 : 0
Fiorentina W
22 Sept
Inter W
1 : 0
Hacken W
12 Sept
Juventus W
1 : 0
Inter W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Barcelona W 2 2 0 0 11:2 6
2 OL Lyonnes W 2 1 1 0 8:0 4
3 PSG W 2 1 1 0 6:1 4
4 Bayern Munich W 2 1 1 0 5:2 4
5 Arsenal W 2 1 1 0 3:2 4
6 Inter W 2 1 1 0 2:1 4
7 Chelsea W 2 1 1 0 1:0 4
8 Koge W 2 1 0 1 5:2 3
9 Juventus W 2 1 0 1 4:2 3
10 SL Benfica W 2 1 0 1 2:4 3
11 Manchester City W 2 0 2 0 3:3 2
12 Real Madrid W 2 0 2 0 2:2 2
13 Austria Vienna W 2 0 1 1 1:2 1
14 Paris FC W 2 0 1 1 4:7 1
15 Leuven W 2 0 1 1 0:5 1
16 AS Roma W 2 0 1 1 0:6 1
17 Hacken W 2 0 0 2 0:4 0
18 Servette W 2 0 0 2 1:13 0
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/4-finals)
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/8-finals)