Sport Tippek

Stadium Background

Regensburg II vs Wurzburger FV - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga Bayern Nord
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Regensburg II host Wurzburger FV in the Oberliga Bayern Nord. This one's hard to separate. Recent numbers: Regensburg II at 2.19 goals for, 1.65 against; Wurzburger FV at 1.97 for, 1.25 against. Head-to-head, Regensburg II have won 2 to Wurzburger FV's 1, with 2 draws. They last met on 2026. júl. 18., ending 3:3. xG projections (1.81 - 1.31) back Wurzburger FV to edge this. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Regensburg II
22%
Döntetlenek
18%
Wurzburger FV
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Regensburg II

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Wurzburger FV have won more games recently than Regensburg II.
  • 60% — that's where the model lands on Regensburg II taking it.
  • Regular Oberliga Bayern Nord form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77.4%
Regensburg II Kapott gól nélkül 18%
Wurzburger FV Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Regensburg II Wurzburger FV
Meccsek 31 32
Győzelmek 14 17
Döntetlenek 7 9
Vereségek 10 6
Lőtt Gólok 2.19 1.97
Kapott Gólok 1.65 1.25
Várható Gólok (xG) 1.81 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. júl. 18. Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
3:3
2026. máj. 16. Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
1:3
2025. nov. 1. Oberliga Bayern Nord
Regensburg II vs Wurzburger FV
5:2
2024. nov. 16. Oberliga Bayern Nord
Regensburg II vs Wurzburger FV
2:2
2024. szept. 18. Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
5:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Regensburg II 58 / 100
Wurzburger FV 18 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Regensburg II Wurzburger FV

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Regensburg II Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Historical meetings average 5.40 goals per match.

Regensburg II scored in 77% of their last 31 games.

Wurzburger FV's defensive record shows goals conceded in 72% of 32 matches.

Regensburg II went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Regensburg II VS Wurzburger FV
2.63 Lőtt gólok 1.38
1.25 Kapott gólok 1
88% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 50%
63% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Regensburg II

(Home)
31 Oct
Regensburg II
5 : 0
Aschaffenburg
24 Oct
Grossbardorf
4 : 3
Regensburg II
17 Oct
Gebenbach
1 : 6
Regensburg II
10 Oct
Regensburg II
0 : 0
Stadeln
03 Oct
Fortuna Regensburg
2 : 2
Regensburg II
Page 1 of 7

Wurzburger FV

(Away)
31 Oct
Gebenbach
3 : 3
Wurzburger FV
24 Oct
Wurzburger FV
4 : 0
Stadeln
17 Oct
Fortuna Regensburg
2 : 2
Wurzburger FV
10 Oct
Wurzburger FV
1 : 1
Weiden
03 Oct
Bayern Hof
1 : 2
Wurzburger FV
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Cham 17 14 1 2 39:13 43
2 Wurzburger FV 17 9 5 3 35:22 32
3 Bayern Hof 17 9 5 3 41:28 32
4 TSV Kornburg 16 8 6 2 31:14 30
5 Regensburg II 17 8 5 4 42:27 29
6 Bamberg 16 8 4 4 29:18 28
7 Gebenbach 17 8 4 5 27:26 28
8 Stadeln 17 6 6 5 22:26 24
9 Aschaffenburg 17 6 5 6 27:26 23
10 Fortuna Regensburg 17 6 4 7 35:28 22
11 Grossbardorf 17 7 1 9 26:31 22
12 Neudrossenfeld 17 6 2 9 25:30 20
13 Weiden 17 4 6 7 28:36 18
14 Ingolstadt II 17 4 4 9 26:36 16
15 DJK Don Bosco Bamberg 17 3 6 8 19:33 15
16 DJK Ammerthal 17 4 3 10 20:36 15
17 Nordlingen 17 3 5 9 18:37 14
18 ASV Neumarkt 17 1 4 12 12:35 7
Promotion - Regionalliga Bayern 2027/2028 (Main)
Promotion - Regionalliga Bayern (Relegation)
Relegation - Oberliga Bayern Nord (Relegation)