Sport Tippek

Stadium Background

Sambenedettese vs Guidonia 1937 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Olaszország Olaszország

Serie C - Group B Stadio Comunale Riviera delle Palme, San Benedetto del Tronto
2026. nov. 8., V
VS
du. 04:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sambenedettese host Guidonia 1937 in the Serie C - Group B. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Sambenedettese at 1.1 goals for, 1.34 against; Guidonia 1937 at 0.93 for, 1.15 against. Past meetings favor Sambenedettese slightly — 1-1-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. márc. 8., ending 0:1. Model xG sits at 1.38 vs 1.44, favoring Sambenedettese. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: NG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Sambenedettese
39%
Döntetlenek
31%
Guidonia 1937
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Guidonia 1937 haven't matched Sambenedettese's recent run of results.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A stabil védelmek kevés gólt és kontrollált játékot ígérnek.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 25%
Over 3.5 Gól 22%
Over 4.5 Gól 10%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 32.8%
Sambenedettese Kapott gól nélkül 68%
Guidonia 1937 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sambenedettese Guidonia 1937
Meccsek 29 27
Győzelmek 7 5
Döntetlenek 9 12
Vereségek 13 10
Lőtt Gólok 1.1 0.93
Kapott Gólok 1.34 1.15
Várható Gólok (xG) 1.38 1.44
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. márc. 8. Serie C - Group B
Guidonia 1937 vs Sambenedettese
0:1
2025. nov. 2. Serie C - Group B
Sambenedettese vs Guidonia 1937
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sambenedettese 41 / 100
Guidonia 1937 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sambenedettese Guidonia 1937

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Sambenedettese Win (1)
Másodlagos Tipp Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 1:0
BTTS Tipp No (NG)
Over/Under Vélemény Under 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Sambenedettese found the back of the net in 66% of recent matches (29 games).

Guidonia 1937's defensive record shows goals conceded in 74% of 27 matches.

Solid form: Sambenedettese remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

These sides typically produce 1.00 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Sambenedettese VS Guidonia 1937
1.5 Lőtt gólok 1.13
1.75 Kapott gólok 1.25
100% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 25%
38% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Sambenedettese

(Home)
30 Oct
Reggiana
2 : 0
Sambenedettese
24 Oct
Sambenedettese
2 : 1
Livorno
17 Oct
Vado
2 : 2
Sambenedettese
11 Oct
Sambenedettese
1 : 1
Latina
03 Oct
Grosseto
1 : 3
Sambenedettese
Page 1 of 6

Guidonia 1937

(Away)
31 Oct
Guidonia 1937
1 : 1
Perugia
25 Oct
Sassari Torres
2 : 0
Guidonia 1937
17 Oct
Guidonia 1937
3 : 2
Forli FC
12 Oct
Pescara
1 : 1
Guidonia 1937
04 Oct
Guidonia 1937
1 : 0
Pineto
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Spezia 12 10 2 0 21:6 32
2 Ravenna 12 8 2 2 22:7 26
3 Grosseto 12 6 5 1 25:15 23
4 Reggiana 12 6 2 4 16:11 20
5 Pescara 12 5 4 3 15:13 19
6 Livorno 12 5 4 3 17:16 19
7 Sassari Torres 12 5 4 3 13:12 19
8 Campobasso 12 5 3 4 18:20 18
9 Guidonia 1937 12 4 5 3 15:13 17
10 Perugia 12 5 2 5 16:18 17
11 Vado 12 4 4 4 14:13 16
12 Latina 12 3 6 3 12:12 15
13 Atalanta U23 12 5 0 7 14:18 15
14 Pineto 12 3 5 4 10:13 14
15 Forli FC 12 2 6 4 16:18 12
16 Sambenedettese 12 2 4 6 16:20 10
17 Pianese 12 1 7 4 7:11 10
18 Ostiamare 12 2 3 7 10:15 9
19 Gubbio 12 2 2 8 10:21 8
20 Vis Pesaro 12 1 2 9 11:26 5
Promotion - Serie B 2027/2028 (Main)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Relegation - Serie C - Group A (Play Out)