Sport Tippek

Stadium Background

Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

National 1 - Group B
2026. nov. 21., Szo
VS
du. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Saumur Olympique host Voltigeurs de Chateaubriant in the National 1 - Group B. This looks like a genuine coin-flip fixture. Saumur Olympique have averaged 1.21 scored and 1.86 conceded recently, against Voltigeurs de Chateaubriant's 0.72 scored and 1.55 conceded. Head-to-head, Saumur Olympique have won 1 to Voltigeurs de Chateaubriant's 2, with 1 draws. They last met on 2026. febr. 21., ending 1:4. The numbers (1.25 xG vs 0.94) point toward Saumur Olympique. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Saumur Olympique
40%
Döntetlenek
29%
Voltigeurs de Chateaubriant
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Saumur Olympique's 1.21 goals per match outpaces what Voltigeurs de Chateaubriant have produced (0.72).
  • Model puts this one close, with a 40% draw probability.
  • Regular National 1 - Group B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
Saumur Olympique Kapott gól nélkül 20%
Voltigeurs de Chateaubriant Kapott gól nélkül 11%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Saumur Olympique Voltigeurs de Chateaubriant
Meccsek 29 29
Győzelmek 5 5
Döntetlenek 11 10
Vereségek 13 14
Lőtt Gólok 1.21 0.72
Kapott Gólok 1.86 1.55
Várható Gólok (xG) 1.25 0.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. febr. 21. National 1 - Group A
Voltigeurs de Chateaubriant vs Saumur Olympique
1:4
2025. szept. 13. National 1 - Group A
Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant
0:2
2025. márc. 15. National 1 - Group B
Voltigeurs de Chateaubriant vs Saumur Olympique
3:0
2024. okt. 19. National 1 - Group B
Saumur Olympique vs Voltigeurs de Chateaubriant
2:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Saumur Olympique 32 / 100
Voltigeurs de Chateaubriant 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Saumur Olympique Voltigeurs de Chateaubriant

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

These sides typically produce 3.50 goals when they meet.

Saumur Olympique scored in 62% of their last 29 games.

Voltigeurs de Chateaubriant's defensive record shows goals conceded in 76% of 29 matches.

Saumur Olympique has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Saumur Olympique VS Voltigeurs de Chateaubriant
0.75 Lőtt gólok 0.5
1.38 Kapott gólok 1.75
63% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 63%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Saumur Olympique

(Home)
31 Oct
Saumur Olympique
0 : 1
St. Colomban Locmine
17 Oct
Saumur Olympique
2 : 1
Granville
03 Oct
Saint-Malo
2 : 1
Saumur Olympique
19 Sept
Saumur Olympique
1 : 4
Stade Briochin
12 Sept
Le Poire Sur Vie
2 : 0
Saumur Olympique
Page 1 of 6

Voltigeurs de Chateaubriant

(Away)
31 Oct
Saint-Malo
1 : 1
Voltigeurs de Chateaubriant
17 Oct
Voltigeurs de Chateaubriant
1 : 1
Stade Briochin
03 Oct
Le Poire Sur Vie
3 : 0
Voltigeurs de Chateaubriant
19 Sept
Voltigeurs de Chateaubriant
2 : 2
Pontivy
11 Sept
Bayonne
2 : 1
Voltigeurs de Chateaubriant
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Angouleme CFC 8 6 2 0 13:5 20
2 Avranches 8 5 2 1 13:3 17
3 Bayonne 8 5 1 2 11:8 16
4 Lorient II 8 4 1 3 13:7 13
5 Granville 8 3 3 2 10:10 12
6 Dinan 8 3 3 2 7:7 12
7 Tarbes 8 3 3 2 5:5 12
8 Saint-Malo 8 3 3 2 10:7 12
9 St. Colomban Locmine 8 3 2 3 7:6 11
10 Stade Briochin 8 2 4 2 9:8 10
11 Le Poire Sur Vie 8 3 1 4 10:11 10
12 Les Herbiers 8 2 3 3 6:8 9
13 Saumur Olympique 8 2 1 5 6:12 7
14 Pontivy 8 0 5 3 7:12 5
15 Voltigeurs de Chateaubriant 8 0 5 3 5:12 5
16 Chauray 8 0 1 7 5:16 1
Promotion - Ligue 3 2027/2028 (Main)