Sport Tippek

Stadium Background

Sevilla C vs CD Utrera - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spanyolország Spanyolország

Tercera RFEF - Group 10
2026. nov. 8., V
VS
de. 11:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Sevilla C host CD Utrera in the Tercera RFEF - Group 10. Both sides' recent runs tell most of the story. Recent numbers: Sevilla C at 0.9 goals for, 1.31 against; CD Utrera at 1.29 for, 1.18 against. Past meetings favor CD Utrera slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 3., ending 1:0. xG projections (1.13 - 1.63) back CD Utrera to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
Sevilla C
44%
Döntetlenek
20%
CD Utrera
Döntetlen valószínűség: 44% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

71% / Közepes Magabiztosság
  • CD Utrera carry the better recent record into this one.
  • 44% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.2%
Sevilla C Kapott gól nélkül 14%
CD Utrera Kapott gól nélkül 13%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Sevilla C CD Utrera
Meccsek 29 28
Győzelmek 6 14
Döntetlenek 11 6
Vereségek 12 8
Lőtt Gólok 0.9 1.29
Kapott Gólok 1.31 1.18
Várható Gólok (xG) 1.13 1.63
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 3. Tercera RFEF - Group 10
CD Utrera vs Sevilla C
1:0
2026. jan. 4. Tercera RFEF - Group 10
Sevilla C vs CD Utrera
2:1
2025. ápr. 6. Tercera RFEF - Group 10
CD Utrera vs Sevilla C
2:1
2024. nov. 24. Tercera RFEF - Group 10
Sevilla C vs CD Utrera
2:1
2024. ápr. 14. Tercera RFEF - Group 10
Sevilla C vs CD Utrera
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Sevilla C 35 / 100
CD Utrera 21 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Sevilla C CD Utrera

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp CD Utrera Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: CD Utrera conceded in 64% of 28 recent games.

Games between these two average 2.60 goals.

Recent resilience: Sevilla C stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Sevilla C scored in 55% of their last 29 games.

Gólszerzési trendek

Sevilla C VS CD Utrera
0.88 Lőtt gólok 1.5
1.75 Kapott gólok 1.38
75% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Sevilla C

(Home)
01 Nov
Pozoblanco
2 : 2
Sevilla C
25 Oct
Sevilla C
0 : 0
Conil
17 Oct
Dos Hermanas
5 : 1
Sevilla C
10 Oct
Sevilla C
1 : 2
Tomares UD
04 Oct
Chiclana
1 : 1
Sevilla C
Page 1 of 6

CD Utrera

(Away)
01 Nov
CD Utrera
1 : 2
Portuense
24 Oct
AD Ceuta B
5 : 2
CD Utrera
11 Oct
Linense
0 : 1
CD Utrera
04 Oct
CD Utrera
1 : 0
Cadiz B
27 Sept
CD Utrera
2 : 1
Atl. Onubense (Huelva B)
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Dos Hermanas 9 7 1 1 23:9 22
2 Portuense 9 6 1 2 18:9 19
3 San Roque de Lepe 9 5 2 2 13:8 17
4 Tomares UD 9 5 2 2 10:7 17
5 Xerez Deportivo FC 9 5 2 2 13:11 17
6 CD Utrera 8 5 0 3 11:12 15
7 Betis C 9 4 2 3 19:15 14
8 Pozoblanco 9 3 3 3 14:12 12
9 AD Ceuta B 9 3 3 3 12:13 12
10 Egabrense 9 3 2 4 15:15 11
11 Conil 9 3 2 4 6:11 11
12 Linense 9 2 3 4 11:13 9
13 Chiclana 9 2 3 4 10:14 9
14 Cadiz B 9 1 5 3 5:6 8
15 Atl. Onubense (Huelva B) 9 2 2 5 9:16 8
16 Sevilla C 9 1 4 4 9:16 7
17 Bollullos 9 1 3 5 8:12 6
18 Cordoba B 8 0 4 4 6:13 4
Promotion - Tercera RFEF - Group 10 (Play Offs)