Sport Tippek

Stadium Background

Tampines vs FC Jurong - H2H Analysis, Preview & Predictions

Singapore Singapore

Premier League Tampines Stadium, Tampines
2026. nov. 29., V
VS
de. 11:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Tampines host FC Jurong in the Premier League. This one's hard to separate. Recent numbers: Tampines at 2.33 goals for, 1.4 against; FC Jurong at 2.21 for, 0.97 against. Past meetings favor FC Jurong slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 30., ending 2:1. xG projections (0.84 - 1.69) back FC Jurong to edge this. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Tampines
22%
Döntetlenek
60%
FC Jurong
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: FC Jurong

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • FC Jurong have won more games recently than Tampines.
  • FC Jurong are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 27%
Over 4.5 Gól 12%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
Tampines Kapott gól nélkül 13%
FC Jurong Kapott gól nélkül 17%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Tampines FC Jurong
Meccsek 30 29
Győzelmek 16 21
Döntetlenek 5 2
Vereségek 9 6
Lőtt Gólok 2.33 2.21
Kapott Gólok 1.4 0.97
Várható Gólok (xG) 0.84 1.69
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 30. Premier League
FC Jurong vs Tampines
2:1
2026. ápr. 4. Premier League
FC Jurong vs Tampines
3:2
2026. febr. 14. Premier League
Tampines vs FC Jurong
2:1
2025. dec. 20. Singapore Cup
Tampines vs FC Jurong
1:3
2025. dec. 14. Singapore Cup
FC Jurong vs Tampines
0:4

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Tampines 19 / 100
FC Jurong 57 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Tampines FC Jurong

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Jurong Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Tampines scored in 90% of their last 30 outings.

These sides typically produce 3.80 goals when they meet.

Tampines went unbeaten in 3 of their last 5 games.

FC Jurong's defensive record shows goals conceded in 48% of 29 matches.

Gólszerzési trendek

Tampines VS FC Jurong
1.25 Lőtt gólok 2
1.38 Kapott gólok 0.43
75% Felett 1.5 71%
50% Felett 2.5 57%
25% Felett 3.5 29%

Recent Form & Match History

Tampines

(Home)
11 Oct
Tanjong Pagar
0 : 4
Tampines
07 Oct
Kuching City FC
2 : 2
Tampines
17 Sept
Shanghai Shenhua
2 : 1
Tampines
11 Sept
Tampines
2 : 0
Balestier Khalsa
06 Sept
Lion City Sailors
2 : 0
Tampines
Page 1 of 6

FC Jurong

(Away)
10 Oct
Geylang
3 : 1
FC Jurong
18 Sept
FC Jurong
3 : 0
Hougang
13 Sept
Young Lions
0 : 4
FC Jurong
16 May
FC Jurong
3 : 0
Young Lions
10 May
Lion City Sailors
0 : 2
FC Jurong
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Geylang 3 3 0 0 9:2 9
2 Tampines 2 2 0 0 6:0 6
3 FC Jurong 3 2 0 1 8:3 6
4 Lion City Sailors 2 1 1 0 8:3 4
5 Balestier Khalsa 3 1 0 2 5:7 3
6 Tanjong Pagar 3 1 0 2 4:8 3
7 Hougang 3 0 1 2 3:7 1
8 Young Lions 3 0 0 3 2:15 0
Promotion - AFC Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - AFC Champions League 2 2027/2028 (Main)