Sport Tippek

Stadium Background

Trenelle vs Club Peleen - H2H Analysis, Preview & Predictions

Martinique Martinique

Trophee Gerard Janvion
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 11:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Trenelle host Club Peleen in the Trophee Gerard Janvion. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Trenelle at 1.44 goals for, 1.47 against; Club Peleen at 1.53 for, 1.67 against. Past meetings favor Trenelle slightly — 2-2-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. febr. 28., ending 1:1. Model xG sits at 1.31 vs 1.63, favoring Club Peleen. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Trenelle
40%
Döntetlenek
29%
Club Peleen
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Trenelle haven't matched Club Peleen's recent run of results.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.2%
Trenelle Kapott gól nélkül 14%
Club Peleen Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Trenelle Club Peleen
Meccsek 34 30
Győzelmek 11 14
Döntetlenek 12 4
Vereségek 11 12
Lőtt Gólok 1.44 1.53
Kapott Gólok 1.47 1.67
Várható Gólok (xG) 1.31 1.63
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. febr. 28. Trophee Gerard Janvion
Club Peleen vs Trenelle
1:1
2025. okt. 11. Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs Club Peleen
2:3
2025. ápr. 18. Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs Club Peleen
1:0
2025. jan. 9. Trophee Gerard Janvion
Club Peleen vs Trenelle
3:2
2023. jan. 28. Trophee Gerard Janvion
Club Peleen vs Trenelle
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Trenelle 31 / 100
Club Peleen 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Trenelle Club Peleen

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Trenelle scored in 76% of their last 34 games.

Club Peleen let in goals in 77% of their last 30 matches.

Historical meetings average 2.80 goals per match.

Solid form: Trenelle remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Trenelle VS Club Peleen
0.75 Lőtt gólok 1.5
1.75 Kapott gólok 1.88
63% Felett 1.5 88%
38% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Trenelle

(Home)
12 Sept
Trenelle
1 : 5
Franciscain
05 Sept
Golden Star
1 : 1
Trenelle
06 Jun
Inter de Sainte-Anne
3 : 0
Trenelle
30 May
Trenelle
2 : 0
Samaritaine
16 May
Robert
4 : 1
Trenelle
Page 1 of 7

Club Peleen

(Away)
03 Oct
Espoir
0 : 2
Club Peleen
12 Sept
RC Saint Joseph
6 : 0
Club Peleen
06 Jun
Robert
2 : 4
Club Peleen
30 May
Club Peleen
1 : 2
Golden Lion
16 May
Emulation
1 : 4
Club Peleen
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 RC Saint Joseph 3 3 0 0 13:1 12
2 Franciscain 3 3 0 0 10:2 12
3 Golden Lion 3 2 1 0 9:3 10
4 Inter de Sainte-Anne 3 2 0 1 3:1 9
5 Assaut 3 1 1 1 7:7 7
6 Golden Star 3 1 1 1 2:2 7
7 Morne des Esses 3 1 1 1 6:7 7
8 Club Colonial 3 0 2 1 3:5 5
9 Samaritaine 3 0 2 1 4:5 5
10 RC Riviere-Pilote 3 0 2 1 2:3 5
11 Trenelle 3 0 2 1 4:8 5
12 Club Peleen 2 1 0 1 2:6 5
13 Espoir 3 0 0 3 0:11 3
14 RC Lorrain 2 0 0 2 3:7 2
Promotion - CONCACAF Caribbean Cup (Main)