Sport Tippek

Stadium Background

Uniao Da Serra vs Fatima - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Campeonato de Portugal - Group C Campo da Portela, Santa Catarina da Serra
2026. nov. 8., V
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Uniao Da Serra host Fatima in the Campeonato de Portugal - Group C. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Uniao Da Serra have averaged 1.53 scored and 1.07 conceded recently, against Fatima's 1.42 scored and 1.12 conceded. Head-to-head, Uniao Da Serra have won 1 to Fatima's 0, with 1 draws. They last met on 2026. jan. 10., ending 0:0. Model xG sits at 1.75 vs 1.50, favoring Uniao Da Serra. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

27%
Uniao Da Serra
33%
Döntetlenek
40%
Fatima
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Fatima

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and Uniao Da Serra come out ahead of Fatima on wins alone.
  • 40% — that's where the model lands on Fatima taking it.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group C form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
Uniao Da Serra Kapott gól nélkül 16%
Fatima Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Uniao Da Serra Fatima
Meccsek 30 33
Győzelmek 15 12
Döntetlenek 9 10
Vereségek 6 11
Lőtt Gólok 1.53 1.42
Kapott Gólok 1.07 1.12
Várható Gólok (xG) 1.75 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jan. 10. Campeonato de Portugal - Group C
Uniao Da Serra vs Fatima
0:0
2025. aug. 10. Campeonato de Portugal - Group C
Fatima vs Uniao Da Serra
0:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Uniao Da Serra 28 / 100
Fatima 38 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Uniao Da Serra Fatima

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Fatima Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Uniao Da Serra found the back of the net in 83% of recent matches (30 games).

Fatima let in goals in 67% of their last 33 matches.

Uniao Da Serra went unbeaten in 4 of their last 5 games.

These sides typically produce 1.00 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Uniao Da Serra VS Fatima
2.25 Lőtt gólok 1.88
1.13 Kapott gólok 1.25
100% Felett 1.5 75%
63% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Uniao Da Serra

(Home)
01 Nov
Os Marialvas
2 : 1
Uniao Da Serra
25 Oct
Uniao Da Serra
1 : 1
Malveira
18 Oct
Vitoria Setubal
1 : 2
Uniao Da Serra
11 Oct
O Elvas CAD
1 : 2
Uniao Da Serra
20 Sept
Amora
3 : 4
Uniao Da Serra
Page 1 of 6

Fatima

(Away)
01 Nov
Fatima
6 : 1
Fazendense
25 Oct
Sertanense
2 : 2
Fatima
18 Oct
Fatima
1 : 0
Academico Viseu
11 Oct
Fatima
1 : 3
GD Os Nazarenos
20 Sept
Fatima
4 : 1
Vinhais
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Os Marialvas 7 5 1 1 12:4 16
2 O Elvas CAD 7 5 1 1 13:6 16
3 Mortagua FC 7 4 2 1 11:5 14
4 Oliveira Hospital 7 4 2 1 13:9 14
5 Uniao Da Serra 7 3 3 1 10:8 12
6 SB Castelo Branco 7 3 1 3 11:14 10
7 Malveira 7 2 3 2 10:11 9
8 Fatima 7 2 2 3 15:11 8
9 Nogueirense 7 1 5 1 11:13 8
10 Naval 1893 7 2 1 4 7:9 7
11 Alverca B 7 2 1 4 10:7 7
12 Sertanense 7 0 5 2 5:9 5
13 GD Os Nazarenos 7 1 2 4 5:12 5
14 Fazendense 7 0 1 6 8:23 1
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)