Sport Tippek

Stadium Background

Unirea Alba-Iulia vs Progresul Pecica - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 7
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Unirea Alba-Iulia host Progresul Pecica in the Liga 3 - Seria 7. This has Unirea Alba-Iulia written all over it on paper. Recent numbers: Unirea Alba-Iulia at 3.03 goals for, 0.6 against; Progresul Pecica at 1.69 for, 2.03 against. Head-to-head, Unirea Alba-Iulia have won 2 to Progresul Pecica's 0, with 0 draws. They last met on 2025. nov. 14., ending 6:1. The numbers (1.20 xG vs 1.00) point toward Unirea Alba-Iulia. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Unirea Alba-Iulia
6%
Döntetlenek
4%
Progresul Pecica
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Unirea Alba-Iulia

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Progresul Pecica haven't matched Unirea Alba-Iulia's recent run of results.
  • Unirea Alba-Iulia are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Liga 3 - Seria 7 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 50%
Over 4.5 Gól 23%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.6%
Unirea Alba-Iulia Kapott gól nélkül 20%
Progresul Pecica Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Unirea Alba-Iulia Progresul Pecica
Meccsek 30 29
Győzelmek 20 10
Döntetlenek 6 4
Vereségek 4 15
Lőtt Gólok 3.03 1.69
Kapott Gólok 0.6 2.03
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. nov. 14. Liga 3 - Seria 7
Unirea Alba-Iulia vs Progresul Pecica
6:1
2025. szept. 6. Liga 3 - Seria 7
Progresul Pecica vs Unirea Alba-Iulia
0:4

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Unirea Alba-Iulia 85 / 100
Progresul Pecica 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Unirea Alba-Iulia Progresul Pecica

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Unirea Alba-Iulia Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Progresul Pecica's defensive record shows goals conceded in 83% of 29 matches.

Historical meetings average 5.50 goals per match.

Unirea Alba-Iulia went unbeaten in 5 of their last 5 games.

Away concern: Progresul Pecica has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Unirea Alba-Iulia VS Progresul Pecica
2.88 Lőtt gólok 1.88
0.88 Kapott gólok 1.75
75% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Unirea Alba-Iulia

(Home)
03 Oct
Viitorul Arad
0 : 4
Unirea Alba-Iulia
26 Sept
Unirea Alba-Iulia
10 : 0
AFC Nera Bogodinti
22 Sept
Unirea Alba-Iulia
3 : 0
Timisul Sag
18 Sept
Metalurgistul Cugir
2 : 2
Unirea Alba-Iulia
12 Sept
Unirea Alba-Iulia
0 : 0
Ghiroda & Giarmata Vii
Page 1 of 6

Progresul Pecica

(Away)
09 Oct
Ghiroda & Giarmata Vii
5 : 0
Progresul Pecica
03 Oct
Progresul Pecica
2 : 1
Blaj
26 Sept
Unirea Santana
4 : 1
Progresul Pecica
22 Sept
Progresul Pecica
6 : 0
Univ. Alba Iulia
18 Sept
Timisul Sag
3 : 0
Progresul Pecica
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Unirea Alba-Iulia 8 5 2 1 23:4 17
2 Blaj 8 5 2 1 19:13 17
3 Timisul Sag 8 5 2 1 10:5 17
4 Unirea Santana 8 5 0 3 15:6 15
5 CSM Deva 8 4 3 1 20:12 15
6 Ghiroda & Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 12
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 12
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 10
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 6
10 Univ. Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 4
11 Politehnica Timisoara II 8 1 1 6 9:21 4
12 AFC Nera Bogodinti 8 0 2 6 3:23 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 7 (Relegation Group)