Sport Tippek

Stadium Background

Veres Rivne U19 vs Karpaty U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ukraine Ukraine

U19 League
2026. nov. 18., Sze
VS
de. 11:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Veres Rivne U19 host Karpaty U19 in the U19 League. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Veres Rivne U19 at 1.74 goals for, 1.06 against; Karpaty U19 at 1.7 for, 1.67 against. Head-to-head, Veres Rivne U19 have won 2 to Karpaty U19's 2, with 1 draws. They last met on 2026. aug. 5., ending 2:1. Model xG sits at 1.56 vs 1.94, favoring Veres Rivne U19. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Veres Rivne U19
20%
Döntetlenek
38%
Karpaty U19
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Veres Rivne U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Veres Rivne U19 lately — more wins on the board than Karpaty U19.
  • Veres Rivne U19 are the model's pick here, at 42%.
  • Regular U19 League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73%
Veres Rivne U19 Kapott gól nélkül 10%
Karpaty U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Veres Rivne U19 Karpaty U19
Meccsek 31 30
Győzelmek 16 13
Döntetlenek 11 2
Vereségek 4 15
Lőtt Gólok 1.74 1.7
Kapott Gólok 1.06 1.67
Várható Gólok (xG) 1.56 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 5. U19 League
Karpaty U19 vs Veres Rivne U19
2:1
2026. máj. 16. U19 League
Karpaty U19 vs Veres Rivne U19
2:4
2025. nov. 28. U19 League
Veres Rivne U19 vs Karpaty U19
2:0
2024. dec. 6. U19 League
Karpaty U19 vs Veres Rivne U19
2:0
2024. aug. 2. U19 League
Veres Rivne U19 vs Karpaty U19
2:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Veres Rivne U19 40 / 100
Karpaty U19 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Veres Rivne U19 Karpaty U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Veres Rivne U19 scored in 84% of their last 31 games.

Games between these two average 3.40 goals.

Karpaty U19 has conceded goals in 77% of their last 30 outings.

Recent resilience: Veres Rivne U19 stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Veres Rivne U19 VS Karpaty U19
1.75 Lőtt gólok 2
1.88 Kapott gólok 1.38
100% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 63%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Veres Rivne U19

(Home)
04 Nov
Veres Rivne U19
2 : 0
Kolos Kovalivka U19
28 Oct
FC Kharkiv U19
3 : 3
Veres Rivne U19
21 Oct
Veres Rivne U19
1 : 2
Dynamo Kyiv U19
14 Oct
Zhytomyr U19
2 : 3
Veres Rivne U19
08 Oct
Veres Rivne U19
2 : 2
LNZ Cherkasy U19
Page 1 of 7

Karpaty U19

(Away)
04 Nov
Karpaty U19
2 : 1
Lviv U19
28 Oct
Kolos Kovalivka U19
0 : 1
Karpaty U19
21 Oct
Karpaty U19
0 : 0
FC Kharkiv U19
14 Oct
Dynamo Kyiv U19
1 : 0
Karpaty U19
07 Oct
Karpaty U19
2 : 0
Zhytomyr U19
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Rukh Lviv U19 11 10 0 1 43:5 30
2 Dynamo Kyiv U19 11 8 1 2 23:10 25
3 Karpaty U19 13 8 1 4 23:13 25
4 Livyi Bereg U19 13 7 2 4 21:25 23
5 LNZ Cherkasy U19 13 6 3 4 19:16 21
6 Oleksandriya U19 13 5 4 4 23:21 19
7 Shakhtar U19 11 5 3 3 19:14 18
8 Veres Rivne U19 12 4 5 3 19:18 17
9 FC Kharkiv U19 13 4 4 5 17:23 16
10 Zhytomyr U19 12 4 1 7 13:20 13
11 Lviv U19 13 4 0 9 15:24 12
12 Obolon Kiev U19 11 2 4 5 9:16 10
13 MFC Metalurh Zaporizhya U19 13 2 2 9 15:37 8
14 Kolos Kovalivka U19 13 2 0 11 12:29 6
Promotion - UEFA Youth League 2027/2028 (League phase)
Relegation - U19 League (Relegation)