Sport Tippek

Stadium Background

Verl vs RW Essen - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

3. Liga Sportclub Arena, Verl
2026. nov. 21., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Verl host RW Essen in the 3. Liga. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Verl at 1.79 goals for, 1.59 against; RW Essen at 2.1 for, 1.57 against. Past meetings favor Verl slightly — 2-1-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 9., ending 1:0. The numbers (1.25 xG vs 2.13) point toward RW Essen. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

13%
Verl
17%
Döntetlenek
70%
RW Essen
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: RW Essen

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • RW Essen carry the better recent record into this one.
  • 70% — that's where the model lands on RW Essen taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
Verl Kapott gól nélkül 10%
RW Essen Kapott gól nélkül 11%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Verl RW Essen
Meccsek 29 30
Győzelmek 11 16
Döntetlenek 4 4
Vereségek 14 10
Lőtt Gólok 1.79 2.1
Kapott Gólok 1.59 1.57
Várható Gólok (xG) 1.25 2.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 9. 3. Liga
RW Essen vs Verl
1:0
2025. dec. 13. 3. Liga
Verl vs RW Essen
0:0
2025. márc. 28. 3. Liga
Verl vs RW Essen
3:0
2024. okt. 23. 3. Liga
RW Essen vs Verl
1:3
2024. márc. 10. 3. Liga
Verl vs RW Essen
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Verl 14 / 100
RW Essen 65 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Verl RW Essen

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp RW Essen Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Verl scored in 79% of their last 29 outings.

RW Essen has conceded goals in 67% of their last 30 outings.

Games between these two average 2.00 goals.

Solid form: Verl remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Verl VS RW Essen
1.25 Lőtt gólok 2.13
2.13 Kapott gólok 1.25
100% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 50%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Verl

(Home)
31 Oct
Verl
1 : 4
Wehen
24 Oct
FC Viktoria Koln
3 : 1
Verl
18 Oct
Hoffenheim II
2 : 1
Verl
14 Oct
Verl
2 : 2
Regensburg
11 Oct
Dusseldorf
2 : 2
Verl
Page 1 of 6

RW Essen

(Away)
01 Nov
Sonnenhof Grossaspach
0 : 1
RW Essen
27 Oct
RW Essen
1 : 2
RB Leipzig
23 Oct
RW Essen
1 : 0
Regensburg
17 Oct
Ingolstadt
1 : 0
RW Essen
13 Oct
RW Essen
2 : 0
Fortuna Koln
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 FC Viktoria Koln 12 8 2 2 31:15 26
2 Duisburg 12 8 2 2 31:17 26
3 RW Essen 12 7 3 2 20:13 24
4 Saarbrucken 12 6 2 4 28:21 20
5 Alemannia Aachen 12 6 2 4 19:18 20
6 Wehen 12 5 3 4 23:17 18
7 Ingolstadt 12 5 3 4 16:17 18
8 Mannheim 12 5 1 6 21:19 16
9 Hoffenheim II 12 5 1 6 21:20 16
10 Dusseldorf 12 4 4 4 12:14 16
11 Hansa Rostock 12 4 4 4 19:22 16
12 Meppen 12 4 3 5 16:17 15
13 VfB Stuttgart II 12 4 3 5 21:23 15
14 Preussen Munster 12 4 3 5 20:23 15
15 Wurzburger Kickers 12 4 2 6 17:24 14
16 Regensburg 12 3 4 5 22:21 13
17 Verl 12 3 3 6 17:26 12
18 Sonnenhof Grossaspach 12 3 3 6 13:26 12
19 Fortuna Koln 12 2 4 6 9:14 10
20 TSV Havelse 12 2 4 6 17:26 10
Promotion - 2. Bundesliga 2027/2028 (Main)
Promotion - 2. Bundesliga (Relegation)