Sport Tippek

Stadium Background

Vinhais vs Celoricense - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Campeonato de Portugal - Group A
2026. nov. 8., V
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Vinhais host Celoricense in the Campeonato de Portugal - Group A. Celoricense are expected to control this from the start. Vinhais have averaged 0.54 scored and 3.38 conceded recently, against Celoricense's 0.97 scored and 0.9 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (0.81 xG vs 2.06) point toward Celoricense. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Vinhais
6%
Döntetlenek
90%
Celoricense
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Celoricense

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Celoricense carry the better recent record into this one.
  • Model gives Celoricense a 90% chance of winning this.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25.5%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 67.8%
Vinhais Kapott gól nélkül 10%
Celoricense Kapott gól nélkül 18%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Vinhais Celoricense
Meccsek 13 30
Győzelmek 0 11
Döntetlenek 0 12
Vereségek 13 7
Lőtt Gólok 0.54 0.97
Kapott Gólok 3.38 0.9
Várható Gólok (xG) 0.81 2.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Vinhais 10 / 100
Celoricense 85 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Vinhais Celoricense

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Celoricense Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Difficult form: Celoricense registered 3 defeats in their last 5 games.

Attacking prowess: Vinhais scored in 54% of their last 13 outings.

Celoricense has conceded goals in 53% of their last 30 outings.

Gólszerzési trendek

Vinhais VS Celoricense
0.5 Lőtt gólok 0.88
3.25 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 38%
88% Felett 2.5 38%
38% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Vinhais

(Home)
01 Nov
Ponte da Barca
2 : 1
Vinhais
25 Oct
Rebordosa
8 : 0
Vinhais
11 Oct
Vinhais
1 : 2
AD Limianos
20 Sept
Fatima
4 : 1
Vinhais
13 Sept
Vila Mea
4 : 0
Vinhais
Page 1 of 3

Celoricense

(Away)
01 Nov
Celoricense
0 : 0
Rebordosa
25 Oct
AD Limianos
3 : 2
Celoricense
11 Oct
Celoricense
0 : 0
Vila Mea
20 Sept
GD Braganca
6 : 1
Celoricense
13 Sept
Chaves B
1 : 0
Celoricense
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)