Sport Tippek

Stadium Background

Wisloka Debica vs Naprzod Jedrzejow - H2H Analysis, Preview & Predictions

Poland Poland

III Liga - Group IV
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Wisloka Debica host Naprzod Jedrzejow in the III Liga - Group IV. This has the makings of an open, high-scoring game. Naprzod Jedrzejow have shipped 1.57 goals a game lately, while Wisloka Debica have conceded 1.33 and scored 1.37. Head-to-head, Wisloka Debica have won 0 to Naprzod Jedrzejow's 1, with 1 draws. They last met on 2026. márc. 22., ending 0:1. xG projections (1.50 - 1.81) back Wisloka Debica to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

22%
Wisloka Debica
28%
Döntetlenek
50%
Naprzod Jedrzejow
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Naprzod Jedrzejow

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: Naprzod Jedrzejow at 2.04 per game, Wisloka Debica at 1.37.
  • Win probability leans Naprzod Jedrzejow's way, sitting at 50%.
  • Regular III Liga - Group IV form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.2%
Wisloka Debica Kapott gól nélkül 11%
Naprzod Jedrzejow Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Wisloka Debica Naprzod Jedrzejow
Meccsek 30 28
Győzelmek 13 13
Döntetlenek 8 4
Vereségek 9 11
Lőtt Gólok 1.37 2.04
Kapott Gólok 1.33 1.57
Várható Gólok (xG) 1.50 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. márc. 22. III Liga - Group IV
Wisloka Debica vs Naprzod Jedrzejow
0:1
2025. aug. 30. III Liga - Group IV
Naprzod Jedrzejow vs Wisloka Debica
3:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Wisloka Debica 22 / 100
Naprzod Jedrzejow 47 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Wisloka Debica Naprzod Jedrzejow

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Naprzod Jedrzejow Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Naprzod Jedrzejow conceded in 82% of 28 recent games.

These sides typically produce 3.50 goals when they meet.

Wisloka Debica went unbeaten in 5 of their last 5 games.

Wisloka Debica's goal record stands at 77% scoring rate across 30 recent games.

Gólszerzési trendek

Wisloka Debica VS Naprzod Jedrzejow
1.25 Lőtt gólok 2.38
1.25 Kapott gólok 1.75
63% Felett 1.5 88%
63% Felett 2.5 75%
13% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

Wisloka Debica

(Home)
02 Oct
Wisloka Debica
2 : 1
Pogon-Sokol Lubaczow
25 Sept
Wislanie Skawina
1 : 2
Wisloka Debica
19 Sept
Wisloka Debica
1 : 0
Korona Kielce II
13 Sept
Star Starachowice
2 : 3
Wisloka Debica
06 Sept
Wisloka Debica
1 : 0
Biala Podlaska
Page 1 of 6

Naprzod Jedrzejow

(Away)
03 Oct
Jaroslaw
1 : 3
Naprzod Jedrzejow
26 Sept
Naprzod Jedrzejow
4 : 1
Busko-Zdroj
19 Sept
Czarni Polaniec
2 : 5
Naprzod Jedrzejow
12 Sept
Naprzod Jedrzejow
4 : 2
Hetman Zamosc
05 Sept
Ostrowiec Swietokrzyski
2 : 2
Naprzod Jedrzejow
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Chelmianka Chelm 11 8 3 0 18:5 27
2 Wisloka Debica 11 7 1 3 16:13 22
3 Wislanie Skawina 12 6 2 4 19:12 20
4 Naprzod Jedrzejow 11 6 2 3 27:21 20
5 Czarni Polaniec 11 6 2 3 18:16 20
6 Ostrowiec Swietokrzyski 11 5 5 1 16:9 20
7 Jaroslaw 12 5 2 5 28:22 17
8 Wisla II 12 4 4 4 15:17 16
9 Siarka Tarnobrzeg 12 4 2 6 15:19 14
10 Hetman Zamosc 11 3 5 3 20:20 14
11 Busko-Zdroj 11 4 2 5 17:21 14
12 Kolbuszowa Dolna 11 2 7 2 12:12 13
13 Biala Podlaska 11 3 3 5 10:13 12
14 Korona Kielce II 11 3 2 6 23:27 11
15 Star Starachowice 11 2 5 4 13:17 11
16 KS Wieczysta Krakow II 11 3 2 6 10:14 11
17 Moravia Morawica 11 2 2 7 13:22 8
18 Pogon-Sokol Lubaczow 11 2 1 8 11:21 7
Promotion - Division 2 2027/2028 (Main)
Promotion - Division 2 (Relegation - Play Offs)