Sport Tippek

Stadium Background

Wismar vs Siedenbollentin - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga NOFV-Nord
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Wismar host Siedenbollentin in the Oberliga NOFV-Nord. This has the makings of an open, high-scoring game. Wismar have averaged 1.69 scored and 1.86 conceded recently, against Siedenbollentin's 1.72 scored and 2.21 conceded. Past meetings favor Wismar slightly — 1-1-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 8., ending 4:3. Model xG sits at 1.44 vs 2.00, favoring Wismar. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Wismar
22%
Döntetlenek
60%
Siedenbollentin
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Siedenbollentin

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Wismar have managed 1.69 goals a game lately — Siedenbollentin are scoring more at 1.72.
  • 60% — that's where the model lands on Siedenbollentin taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 78.2%
Wismar Kapott gól nélkül 10%
Siedenbollentin Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Wismar Siedenbollentin
Meccsek 29 29
Győzelmek 12 12
Döntetlenek 4 4
Vereségek 13 13
Lőtt Gólok 1.69 1.72
Kapott Gólok 1.86 2.21
Várható Gólok (xG) 1.44 2.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 8. Oberliga NOFV-Nord
Siedenbollentin vs Wismar
4:3
2025. nov. 18. Oberliga NOFV-Nord
Wismar vs Siedenbollentin
3:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Wismar 18 / 100
Siedenbollentin 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Wismar Siedenbollentin

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Siedenbollentin Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Wismar found the back of the net in 90% of recent matches (29 games).

Siedenbollentin let in goals in 86% of their last 29 matches.

Games between these two average 5.00 goals.

Wismar went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Wismar VS Siedenbollentin
1 Lőtt gólok 2
2 Kapott gólok 1.88
63% Felett 1.5 100%
63% Felett 2.5 63%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Wismar

(Home)
10 Oct
Lichtenberg
1 : 3
Wismar
25 Sept
Wismar
1 : 4
Hansa Rostock II
18 Sept
FSV Schwerin
1 : 2
Wismar
13 Sept
TB Berlin
1 : 0
Wismar
29 Aug
Wismar
1 : 2
TUS Makkabi
Page 1 of 6

Siedenbollentin

(Away)
10 Oct
Siedenbollentin
0 : 1
TB Berlin
27 Sept
TUS Makkabi
1 : 1
Siedenbollentin
19 Sept
Siedenbollentin
2 : 0
Stendal
13 Sept
Hertha Zehlendorf
1 : 2
Siedenbollentin
29 Aug
Siedenbollentin
3 : 0
Klosterfelde
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Berliner AK 07 7 4 3 0 12:6 15
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 13
3 Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 13
4 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 12
5 Wismar 7 4 0 3 11:11 12
6 Reinickendorfer 7 3 2 2 10:9 11
7 Rathenow 7 3 1 3 8:9 10
8 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 9
9 Hertha Zehlendorf 6 3 0 3 8:6 9
10 TB Berlin 7 2 3 2 7:7 9
11 FSV Schwerin 7 2 3 2 11:12 9
12 Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 8
13 TUS Makkabi 7 2 2 3 6:14 8
14 Stendal 7 2 1 4 11:14 7
15 Sparta Lichtenberg 6 1 2 3 8:10 5
16 TSG Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 3
Promotion - Regionalliga Nordost 2027/2028 (Main)