Sport Picks

Stadium Background

Ajax U19 vs De Graafschap U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Nederland Nederland

Divisie 1 U19
lør. 21. nov. 2026
VS
01:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Ajax U19 host De Graafschap U19 in the Divisie 1 U19. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. De Graafschap U19 have shipped 2.25 goals a game lately, while Ajax U19 have conceded 2.06 and scored 2.52. Head-to-head, Ajax U19 have won 2 to De Graafschap U19's 0, with 3 draws. They last met on 12. sep. 2026, ending 1:1. The numbers (2.50 xG vs 1.94) point toward Ajax U19. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

30%
Ajax U19
39%
Uavgjort
31%
De Graafschap U19
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Ajax U19 carry the better recent record into this one.
  • Hard to split these two; draw probability sits at 39%.
  • Regular Divisie 1 U19 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 56.5%
Over 4.5 Mål 25%
Begge lag scorer (BTTS) 84.2%
Ajax U19 Rent bur 10%
De Graafschap U19 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Ajax U19 De Graafschap U19
Kamper Spilt 31 28
Seire 13 5
Uavgjort 4 8
Tap 14 15
Mål Scoret 2.52 1.57
Mål Sluppet Inn 2.06 2.25
Forventede Mål (xG) 2.50 1.94
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

12. sep. 2026 Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
1:1
27. okt. 2017 Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
2:2
29. mars 2014 Divisie 1 U19
Ajax U19 vs De Graafschap U19
1:1
18. jan. 2014 Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
1:4
2. mars 2013 Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
2:3

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Ajax U19 29 / 100
De Graafschap U19 30 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Ajax U19 De Graafschap U19

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Ajax U19 Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Ajax U19's goal record stands at 94% scoring rate across 31 recent games.

De Graafschap U19's defensive record shows goals conceded in 86% of 28 matches.

These sides typically produce 3.60 goals when they meet.

Ajax U19 has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

Ajax U19 VS De Graafschap U19
3.38 Mål scoret 1.63
2.25 Mål sluppet inn 1.63
100% Over 1.5 63%
100% Over 2.5 50%
75% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Ajax U19

(Home)
10 Oct
Zwolle U19
1 : 2
Ajax U19
19 Sept
PSV U19
3 : 2
Ajax U19
15 Sept
Ajax U19
2 : 1
AZ Alkmaar U19
12 Sept
De Graafschap U19
1 : 1
Ajax U19
05 Sept
Ajax U19
4 : 3
Nijmegen U19
Page 1 of 7

De Graafschap U19

(Away)
10 Oct
De Graafschap U19
3 : 3
Sparta Rotterdam U19
22 Sept
De Graafschap U19
5 : 1
PSV U19
19 Sept
Nijmegen U19
6 : 3
De Graafschap U19
12 Sept
De Graafschap U19
1 : 1
Ajax U19
05 Sept
Zwolle U19
2 : 1
De Graafschap U19
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Ajax U19 6 4 1 1 13:10 13
2 Nijmegen U19 5 4 0 1 21:15 12
3 AZ Alkmaar U19 6 3 1 2 7:3 10
4 Feyenoord U19 5 2 1 2 17:12 7
5 PSV U19 6 2 1 3 13:16 7
6 De Graafschap U19 6 1 3 2 13:13 6
7 Zwolle U19 6 2 0 4 7:13 6
8 Sparta Rotterdam U19 6 1 1 4 7:16 4
Promotion - Divisie 1 U19 (Play Offs)