Sport Picks

Stadium Background

Ajka vs BVSC-Zuglo - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
lør. 17. okt. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Ajka host BVSC-Zuglo in the NB II.. This has BVSC-Zuglo written all over it on paper. Recent numbers: Ajka at 1.13 goals for, 1.55 against; BVSC-Zuglo at 1.38 for, 1.1 against. Past meetings favor Ajka slightly — 2-2-1 in wins/losses/draws. They last met on 12. sep. 2026, ending 3:2. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring BVSC-Zuglo. The model's pick is Away (2) to win or Under 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Ajka
44%
Uavgjort
20%
BVSC-Zuglo
Uavgjort-prognose: 44% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

71% / Middels Sikkerhet
  • Attack-wise there's a gap: BVSC-Zuglo at 1.38 per game, Ajka at 1.13.
  • 44% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Sterke forsvar taler for en kontrollert og målfattig kamp.

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 85%
Over 1.5 Mål 62.5%
Over 2.5 Mål 25%
Over 3.5 Mål 22%
Over 4.5 Mål 10%
Begge lag scorer (BTTS) 30%
Ajka Rent bur 23%
BVSC-Zuglo Rent bur 68%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Ajka BVSC-Zuglo
Kamper Spilt 31 29
Seire 12 12
Uavgjort 4 5
Tap 15 12
Mål Scoret 1.13 1.38
Mål Sluppet Inn 1.55 1.1
Forventede Mål (xG) 1.20 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

12. sep. 2026 Hungarian Cup
Ajka vs BVSC-Zuglo
3:2
1. feb. 2026 NB II.
Ajka vs BVSC-Zuglo
0:2
27. juli 2025 NB II.
BVSC-Zuglo vs Ajka
4:0
18. mai 2025 NB II.
BVSC-Zuglo vs Ajka
0:0
18. jan. 2025 Club Friendly
Ajka vs BVSC-Zuglo
2:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Ajka 37 / 100
BVSC-Zuglo 32 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Ajka BVSC-Zuglo

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips BVSC-Zuglo Win (2)
Sekundærtips Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 0:1
BTTS Prognose No (NG)
Over/Under Tips Under 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Ajka scored in 71% of their last 31 games.

Games between these two average 2.80 goals.

Difficult form: BVSC-Zuglo registered 3 defeats in their last 5 games.

BVSC-Zuglo let in goals in 59% of their last 29 matches.

Måltrender

Ajka VS BVSC-Zuglo
1.5 Mål scoret 0.75
1 Mål sluppet inn 1.5
75% Over 1.5 50%
38% Over 2.5 38%
25% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Ajka

(Home)
10 Oct
Tiszakecske
4 : 3
Ajka
02 Oct
Komarno
4 : 2
Ajka
19 Sept
Ajka
1 : 0
Csakvari
12 Sept
Ajka
3 : 2
BVSC-Zuglo
05 Sept
Ajka
0 : 3
Soroksar
Page 1 of 7

BVSC-Zuglo

(Away)
12 Oct
BVSC-Zuglo
5 : 2
Soroksar
20 Sept
Szentlorinc SE
2 : 1
BVSC-Zuglo
12 Sept
Ajka
3 : 2
BVSC-Zuglo
05 Sept
BVSC-Zuglo
0 : 1
Nagykanizsa FC
29 Aug
DVTK
0 : 2
BVSC-Zuglo
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 9 6 2 1 25:12 20
2 Kecskemeti TE 9 6 2 1 17:9 20
3 Tiszakecske 9 5 4 0 21:13 19
4 Gyirmot FC Gyor 9 5 1 3 14:14 16
5 Kazincbarcika 9 4 4 1 16:11 16
6 Ajka 8 4 2 2 12:10 14
7 Mezokovesd-Zsory 8 4 1 3 12:9 13
8 Videoton 9 4 0 5 14:11 12
9 Szentlorinc SE 9 3 2 4 9:13 11
10 DVTK 9 3 2 4 11:16 11
11 Karcagi 9 2 5 2 13:14 11
12 Nagykanizsa FC 9 3 0 6 7:11 9
13 BVSC-Zuglo 8 2 1 5 9:11 7
14 Szeged-Csanad GA 8 1 4 3 7:9 7
15 Csakvari 9 1 1 7 9:21 4
16 Kozarmisleny SE 9 1 1 7 6:18 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)