Sport Picks

Stadium Background

Cambuur U21 vs FC Twente/Heracles U21 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Nederland Nederland

Divisie 1 U21
lør. 31. okt. 2026
VS
05:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Cambuur U21 host FC Twente/Heracles U21 in the Divisie 1 U21. History leans heavily one way in this fixture. Cambuur U21 have averaged 2.28 scored and 1.69 conceded recently, against FC Twente/Heracles U21's 2.15 scored and 2.06 conceded. Head-to-head, Cambuur U21 have won 4 to FC Twente/Heracles U21's 1, with 0 draws. They last met on 19. sep. 2026, ending 1:4. xG projections (2.69 - 2.44) back Cambuur U21 to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Cambuur U21
6%
Uavgjort
4%
FC Twente/Heracles U21
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Cambuur U21

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Form's been kind to Cambuur U21 lately — more wins on the board than FC Twente/Heracles U21.
  • 90% — that's where the model lands on Cambuur U21 taking it.
  • Regular Divisie 1 U21 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 89%).
  • History favors Cambuur U21 here — 4 wins from the last 5 head-to-heads.

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 89%
Over 3.5 Mål 81.5%
Over 4.5 Mål 37%
Begge lag scorer (BTTS) 77%
Cambuur U21 Rent bur 10%
FC Twente/Heracles U21 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Cambuur U21 FC Twente/Heracles U21
Kamper Spilt 32 34
Seire 17 15
Uavgjort 3 4
Tap 12 15
Mål Scoret 2.28 2.15
Mål Sluppet Inn 1.69 2.06
Forventede Mål (xG) 2.69 2.44
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

19. sep. 2026 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Cambuur U21
1:4
9. mai 2026 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Cambuur U21
4:2
4. apr. 2026 Divisie 1 U21
Cambuur U21 vs FC Twente/Heracles U21
1:0
9. des. 2025 Divisie 1 U21
Cambuur U21 vs FC Twente/Heracles U21
3:1
13. sep. 2025 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Cambuur U21
0:3

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Cambuur U21 83 / 100
FC Twente/Heracles U21 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Cambuur U21 FC Twente/Heracles U21

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Cambuur U21 Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Cambuur U21's goal record stands at 91% scoring rate across 32 recent games.

Defensive concern: FC Twente/Heracles U21 conceded in 88% of 34 recent games.

These sides typically produce 3.80 goals when they meet.

Solid form: Cambuur U21 remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

Måltrender

Cambuur U21 VS FC Twente/Heracles U21
2.63 Mål scoret 2.5
2.38 Mål sluppet inn 2.75
88% Over 1.5 100%
88% Over 2.5 100%
88% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

Cambuur U21

(Home)
10 Oct
Zwolle U21
0 : 1
Cambuur U21
19 Sept
FC Twente/Heracles U21
1 : 4
Cambuur U21
12 Sept
De Graafschap U21
1 : 0
Cambuur U21
05 Sept
Cambuur U21
3 : 3
Willem II U21
29 Aug
G.A. Eagles U21
0 : 5
Cambuur U21
Page 1 of 7

FC Twente/Heracles U21

(Away)
10 Oct
Willem II U21
1 : 3
FC Twente/Heracles U21
26 Sept
De Graafschap U21
0 : 2
FC Twente/Heracles U21
19 Sept
FC Twente/Heracles U21
1 : 4
Cambuur U21
12 Sept
G.A. Eagles U21
1 : 1
FC Twente/Heracles U21
05 Sept
Groningen U21
4 : 0
FC Twente/Heracles U21
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Feyenoord U21 5 5 0 0 18:4 15
2 Cambuur U21 5 3 1 1 13:5 10
3 De Graafschap U21 6 3 0 3 7:6 9
4 Zwolle U21 6 3 0 3 7:8 9
5 Groningen U21 6 2 2 2 9:10 8
6 FC Twente/Heracles U21 6 2 1 3 7:13 7
7 G.A. Eagles U21 6 1 2 3 5:14 5
8 Willem II U21 6 0 2 4 6:12 2
Promotion - Divisie 1 U21 (Play Offs)