Sport Picks

Stadium Background

Club Peleen vs Inter de Sainte-Anne - H2H Analysis, Preview & Predictions

Martinique Martinique

Trophee Gerard Janvion
lør. 24. okt. 2026
VS
11:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Club Peleen host Inter de Sainte-Anne in the Trophee Gerard Janvion. Inter de Sainte-Anne are expected to control this from the start. Inter de Sainte-Anne have shipped 1.1 goals a game lately, while Club Peleen have conceded 1.65 and scored 1.61. Head-to-head, Club Peleen have won 1 to Inter de Sainte-Anne's 0, with 1 draws. They last met on 7. feb. 2026, ending 0:0. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Inter de Sainte-Anne. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

18%
Club Peleen
22%
Uavgjort
60%
Inter de Sainte-Anne
Uavgjort-prognose: 22% Favoritt: Inter de Sainte-Anne

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

82% / Svært Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and Club Peleen come out ahead of Inter de Sainte-Anne on wins alone.
  • Win probability leans Inter de Sainte-Anne's way, sitting at 60%.
  • Regular Trophee Gerard Janvion form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 25.5%
Over 4.5 Mål 11%
Begge lag scorer (BTTS) 70.2%
Club Peleen Rent bur 20%
Inter de Sainte-Anne Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Club Peleen Inter de Sainte-Anne
Kamper Spilt 31 29
Seire 15 11
Uavgjort 4 7
Tap 12 11
Mål Scoret 1.61 1.24
Mål Sluppet Inn 1.65 1.1
Forventede Mål (xG) 1.20 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

7. feb. 2026 Trophee Gerard Janvion
Inter de Sainte-Anne vs Club Peleen
0:0
27. sep. 2025 Trophee Gerard Janvion
Club Peleen vs Inter de Sainte-Anne
3:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Club Peleen 20 / 100
Inter de Sainte-Anne 56 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Club Peleen Inter de Sainte-Anne

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Inter de Sainte-Anne Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Club Peleen scored in 74% of their last 31 games.

Inter de Sainte-Anne's defensive record shows goals conceded in 69% of 29 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Recent resilience: Club Peleen stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Måltrender

Club Peleen VS Inter de Sainte-Anne
1.75 Mål scoret 1.75
1.63 Mål sluppet inn 0.5
88% Over 1.5 75%
63% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Club Peleen

(Home)
10 Oct
Club Peleen
4 : 1
RC Lorrain
03 Oct
Espoir
0 : 2
Club Peleen
12 Sept
RC Saint Joseph
6 : 0
Club Peleen
06 Jun
Robert
2 : 4
Club Peleen
30 May
Club Peleen
1 : 2
Golden Lion
Page 1 of 7

Inter de Sainte-Anne

(Away)
10 Oct
Franciscain
1 : 0
Inter de Sainte-Anne
12 Sept
Inter de Sainte-Anne
1 : 0
Golden Star
05 Sept
Club Colonial
0 : 2
Inter de Sainte-Anne
06 Jun
Inter de Sainte-Anne
3 : 0
Trenelle
30 May
Club Colonial
0 : 2
Inter de Sainte-Anne
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 RC Saint Joseph 3 3 0 0 13:1 12
2 Franciscain 3 3 0 0 10:2 12
3 Golden Lion 3 2 1 0 9:3 10
4 Inter de Sainte-Anne 3 2 0 1 3:1 9
5 Club Peleen 3 2 0 1 6:7 9
6 Assaut 3 1 1 1 7:7 7
7 Golden Star 3 1 1 1 2:2 7
8 Morne des Esses 3 1 1 1 6:7 7
9 Club Colonial 3 0 2 1 3:5 5
10 Samaritaine 3 0 2 1 4:5 5
11 RC Riviere-Pilote 3 0 2 1 2:3 5
12 Trenelle 3 0 2 1 4:8 5
13 RC Lorrain 3 0 0 3 4:11 3
14 Espoir 3 0 0 3 0:11 3
Promotion - CONCACAF Caribbean Cup (Main)