Sport Picks

Stadium Background

Dulwich Hamlet vs Chatham - H2H Analysis, Preview & Predictions

England England

Isthmian League Premier Division
Vårt Tips

Kamphendelser

22' Event
Ladapo T.
34' Event
Olugbodi A.
56' Event
Ladapo T.

Kampsammendrag

The Isthmian League Premier Division game between Dulwich Hamlet and Chatham finished 0-4, a result that aligned with the model's pre-match lean toward Chatham.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Dulwich Hamlet
6%
Uavgjort
90%
Chatham
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Chatham

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Chatham carry the better recent record into this one.
  • Chatham are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Isthmian League Premier Division form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 38%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 69%
Dulwich Hamlet Rent bur 11%
Chatham Rent bur 11%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Dulwich Hamlet Chatham
Kamper Spilt 28 31
Seire 13 15
Uavgjort 3 3
Tap 12 13
Mål Scoret 1.68 1.97
Mål Sluppet Inn 1.57 1.16
Forventede Mål (xG) 1.25 1.81
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

20. okt. 2026 Isthmian League Premier Division
Dulwich Hamlet vs Chatham
0:4
11. aug. 2026 Isthmian League Premier Division
Chatham vs Dulwich Hamlet
3:1
24. feb. 2026 Isthmian League Premier Division
Dulwich Hamlet vs Chatham
1:0
21. okt. 2025 Isthmian League Premier Division
Chatham vs Dulwich Hamlet
0:0
26. apr. 2025 Isthmian League Premier Division
Dulwich Hamlet vs Chatham
2:2

Nøkkelspiller-Analyse

Toppspillere og forventet involvering

Dulwich Hamlet Sammenlign

Snitt xG / kamp 0.96
Snitt xA / kamp 0.63

Chatham Sammenlign

Toppscorer Ladapo T.
2 Mål
Assister Olugbodi A.
1 Ast
Snitt xG / kamp 1.65
Snitt xA / kamp 1.01

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Dulwich Hamlet 10 / 100
Chatham 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Dulwich Hamlet Chatham

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Chatham Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Dulwich Hamlet scored in 71% of their last 28 outings.

Chatham let in goals in 61% of their last 31 matches.

Games between these two average 2.60 goals.

Difficult form: Chatham registered 3 defeats in their last 5 games.

Måltrender

Dulwich Hamlet VS Chatham
1.38 Mål scoret 1.63
2 Mål sluppet inn 1.13
100% Over 1.5 63%
75% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Dulwich Hamlet

(Home)
20 Oct
Dulwich Hamlet
0 : 4
Chatham
17 Oct
Dulwich Hamlet
2 : 2
Carshalton
13 Oct
Burgess Hill
2 : 0
Dulwich Hamlet
10 Oct
Enfield Town
3 : 0
Dulwich Hamlet
03 Oct
Salisbury
5 : 0
Dulwich Hamlet
Page 1 of 6

Chatham

(Away)
20 Oct
Dulwich Hamlet
0 : 4
Chatham
17 Oct
Aveley
1 : 0
Chatham
10 Oct
Chatham
3 : 0
Brentwood
03 Oct
Dorking Wanderers
1 : 0
Chatham
26 Sept
Berkhamsted Town
3 : 1
Chatham
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Enfield Town 12 9 1 2 33:16 28
2 Welling 12 9 0 3 24:12 27
3 Lewes 13 8 2 3 20:14 26
4 Dartford 13 8 0 5 19:17 24
5 Ramsgate 13 7 1 5 29:17 22
6 Eastbourne Borough 11 7 1 3 21:11 22
7 Carshalton 15 7 1 7 23:28 22
8 Wingate & Finchley 12 6 2 4 24:23 20
9 Chatham 11 6 0 5 23:14 18
10 Burgess Hill 11 4 5 2 20:15 17
11 St. Albans 9 5 2 2 18:13 17
12 Dulwich Hamlet 12 5 2 5 20:20 17
13 Leatherhead 10 4 3 3 18:17 15
14 Whyteleafe 13 4 3 6 20:22 15
15 Cheshunt 12 3 6 3 12:15 15
16 Aveley 13 4 2 7 20:21 14
17 Maldon & Tiptree 14 4 1 9 18:35 13
18 Cray Wanderers 9 3 3 3 19:14 12
19 Brentwood 11 4 0 7 18:19 12
20 Three Bridges 13 2 3 8 23:36 9
21 Whitehawk 13 1 3 9 12:32 6
22 Stanway Rovers 12 1 1 10 9:32 4
Promotion - Isthmian League Premier Division (Play Offs)
Promotion - Isthmian League Premier Division (Play Offs)