Sport Picks

Stadium Background

FC Murom vs Spartak Moscow 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Russia Russia

FNL 2 - Division B - Group 2
søn. 25. okt. 2026
VS
01:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

FC Murom host Spartak Moscow 2 in the FNL 2 - Division B - Group 2. FC Murom are expected to control this from the start. Spartak Moscow 2 have shipped 1.36 goals a game lately, while FC Murom have conceded 0.64 and scored 1.79. Past meetings favor FC Murom slightly — 1-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 5. juli 2026, ending 0:1. The numbers (1.50 xG vs 0.69) point toward FC Murom. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
FC Murom
6%
Uavgjort
4%
Spartak Moscow 2
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: FC Murom

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • FC Murom carry the better recent record into this one.
  • Win probability leans FC Murom's way, sitting at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 19%
Over 4.5 Mål 9%
Begge lag scorer (BTTS) 68.6%
FC Murom Rent bur 20%
Spartak Moscow 2 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk FC Murom Spartak Moscow 2
Kamper Spilt 28 28
Seire 21 6
Uavgjort 2 9
Tap 5 13
Mål Scoret 1.79 0.93
Mål Sluppet Inn 0.64 1.36
Forventede Mål (xG) 1.50 0.69
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

5. juli 2026 FNL 2 - Division B - Group 2
Spartak Moscow 2 vs FC Murom
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

FC Murom 85 / 100
Spartak Moscow 2 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
FC Murom Spartak Moscow 2

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips FC Murom Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: FC Murom scored in 85% of their last 27 outings.

Spartak Moscow 2's defensive record shows goals conceded in 89% of 27 matches.

Recent resilience: FC Murom stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

These sides typically produce 1.00 goals when they meet.

Måltrender

FC Murom VS Spartak Moscow 2
1.88 Mål scoret 0.88
0.5 Mål sluppet inn 1.13
75% Over 1.5 50%
63% Over 2.5 38%
13% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

FC Murom

(Home)
10 Oct
Iskra Smolensk
1 : 4
FC Murom
27 Sept
FC Murom
2 : 0
Luki-Energiya
18 Sept
Zvezda St Peterburg
0 : 3
FC Murom
13 Sept
FC Murom
4 : 0
Vladimir
09 Sept
FC Murom
1 : 0
Veles Moscow
Page 1 of 6

Spartak Moscow 2

(Away)
11 Oct
Spartak Moscow 2
2 : 3
Zvezda St Peterburg
17 Sept
Dynamo Vologda
0 : 0
Spartak Moscow 2
13 Sept
Spartak Moscow 2
2 : 3
Baltika 2
06 Sept
Yenisey 2
1 : 2
Spartak Moscow 2
30 Aug
Spartak Moscow 2
1 : 1
FC Chertanovo Moscow
Page 1 of 6