Sport Picks

Stadium Background

Fyllingsdalen vs V. Haugesund - H2H Analysis, Preview & Predictions

Norway Norway

Division 3 - Group 3
lør. 24. okt. 2026
VS
01:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Fyllingsdalen host V. Haugesund in the Division 3 - Group 3. V. Haugesund go into this one as the clear favorite. Fyllingsdalen have averaged 1.07 scored and 2.76 conceded recently, against V. Haugesund's 2.45 scored and 2.34 conceded. Head-to-head, Fyllingsdalen have won 1 to V. Haugesund's 3, with 1 draws. They last met on 11. apr. 2026, ending 6:2. Model xG sits at 1.31 vs 3.69, favoring V. Haugesund. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Fyllingsdalen
6%
Uavgjort
90%
V. Haugesund
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: V. Haugesund

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • V. Haugesund have won more games recently than Fyllingsdalen.
  • 90% — that's where the model lands on V. Haugesund taking it.
  • Regular Division 3 - Group 3 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 89%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 89%
Over 3.5 Mål 56.5%
Over 4.5 Mål 25%
Begge lag scorer (BTTS) 75%
Fyllingsdalen Rent bur 10%
V. Haugesund Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Fyllingsdalen V. Haugesund
Kamper Spilt 29 29
Seire 5 13
Uavgjort 3 5
Tap 21 11
Mål Scoret 1.07 2.45
Mål Sluppet Inn 2.76 2.34
Forventede Mål (xG) 1.31 3.69
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

11. apr. 2026 Division 3 - Group 3
V. Haugesund vs Fyllingsdalen
6:2
21. sep. 2019 Division 3 - Group 4
V. Haugesund vs Fyllingsdalen
6:1
1. juni 2019 Division 3 - Group 4
Fyllingsdalen vs V. Haugesund
4:1
20. aug. 2016 Division 2 - Group 3
V. Haugesund vs Fyllingsdalen
2:0
7. mai 2016 Division 2 - Group 3
Fyllingsdalen vs V. Haugesund
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Fyllingsdalen 10 / 100
V. Haugesund 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Fyllingsdalen V. Haugesund

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips V. Haugesund Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

V. Haugesund let in goals in 90% of their last 29 matches.

Games between these two average 4.80 goals.

Attacking prowess: Fyllingsdalen scored in 52% of their last 29 outings.

Måltrender

Fyllingsdalen VS V. Haugesund
0.5 Mål scoret 3.38
4 Mål sluppet inn 2.13
88% Over 1.5 100%
88% Over 2.5 100%
50% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Fyllingsdalen

(Home)
10 Oct
Fyllingsdalen
0 : 2
OS TF
03 Oct
Forde
6 : 2
Fyllingsdalen
26 Sept
Fyllingsdalen
1 : 2
Stord
21 Sept
Brann 2
7 : 0
Fyllingsdalen
12 Sept
Fyllingsdalen
1 : 2
Gneist IL
Page 1 of 6

V. Haugesund

(Away)
10 Oct
Asane 2
1 : 5
V. Haugesund
03 Oct
Stord
1 : 2
V. Haugesund
26 Sept
V. Haugesund
3 : 2
Fana
19 Sept
Sogndal 2
2 : 4
V. Haugesund
12 Sept
V. Haugesund
9 : 0
Forde
Page 1 of 6