Sport Picks

Stadium Background

Kecskemeti TE vs Karcagi - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
lør. 24. okt. 2026
VS
01:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Kecskemeti TE host Karcagi in the NB II.. Kecskemeti TE are expected to control this from the start. Recent numbers: Kecskemeti TE at 1.83 goals for, 1.59 against; Karcagi at 0.9 for, 1.67 against. Past meetings favor Kecskemeti TE slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 19. apr. 2026, ending 1:2. The numbers (2.19 xG vs 1.44) point toward Kecskemeti TE. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Kecskemeti TE
6%
Uavgjort
4%
Karcagi
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Kecskemeti TE

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and Kecskemeti TE come out ahead of Karcagi on wins alone.
  • 90% — that's where the model lands on Kecskemeti TE taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 98%
Over 1.5 Mål 87.5%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 73.4%
Kecskemeti TE Rent bur 16%
Karcagi Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Kecskemeti TE Karcagi
Kamper Spilt 29 30
Seire 17 5
Uavgjort 2 10
Tap 10 15
Mål Scoret 1.83 0.9
Mål Sluppet Inn 1.59 1.67
Forventede Mål (xG) 2.19 1.44
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

19. apr. 2026 NB II.
Karcagi vs Kecskemeti TE
1:2
26. okt. 2025 NB II.
Kecskemeti TE vs Karcagi
2:0
30. okt. 2024 Hungarian Cup
Karcagi vs Kecskemeti TE
1:0
7. feb. 2024 Club Friendly
Karcagi vs Kecskemeti TE
1:3
25. mars 2007 NB II - East
Kecskemeti TE vs Karcagi
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Kecskemeti TE 84 / 100
Karcagi 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Kecskemeti TE Karcagi

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Kecskemeti TE Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Kecskemeti TE's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Defensive concern: Karcagi conceded in 90% of 30 recent games.

Recent resilience: Kecskemeti TE stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Games between these two average 2.20 goals.

Måltrender

Kecskemeti TE VS Karcagi
2.38 Mål scoret 1.75
1.13 Mål sluppet inn 2
75% Over 1.5 100%
63% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Kecskemeti TE

(Home)
11 Oct
Csakvari
1 : 2
Kecskemeti TE
19 Sept
Kecskemeti TE
1 : 0
Szeged-Csanad GA
12 Sept
Tatabanya
4 : 5
Kecskemeti TE
05 Sept
Kazincbarcika
2 : 2
Kecskemeti TE
29 Aug
Kecskemeti TE
3 : 0
Kozarmisleny SE
Page 1 of 6

Karcagi

(Away)
10 Oct
Kazincbarcika
3 : 0
Karcagi
20 Sept
Karcagi
1 : 1
Kozarmisleny SE
13 Sept
Karcagi
1 : 5
Gyor
05 Sept
Gyirmot FC Gyor
2 : 0
Karcagi
30 Aug
Karcagi
2 : 1
Videoton
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 9 6 2 1 25:12 20
2 Kecskemeti TE 9 6 2 1 17:9 20
3 Tiszakecske 9 5 4 0 21:13 19
4 Gyirmot FC Gyor 9 5 1 3 14:14 16
5 Kazincbarcika 9 4 4 1 16:11 16
6 Ajka 9 4 3 2 13:11 15
7 Mezokovesd-Zsory 9 4 2 3 13:10 14
8 Videoton 9 4 0 5 14:11 12
9 Szentlorinc SE 9 3 2 4 9:13 11
10 DVTK 9 3 2 4 11:16 11
11 Karcagi 9 2 5 2 13:14 11
12 Nagykanizsa FC 9 3 0 6 7:11 9
13 BVSC-Zuglo 8 2 1 5 9:11 7
14 Szeged-Csanad GA 8 1 4 3 7:9 7
15 Csakvari 9 1 1 7 9:21 4
16 Kozarmisleny SE 9 1 1 7 6:18 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)