Sport Picks

Stadium Background

Lubeck II vs Eichede - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga Schleswig-Holstein
søn. 18. okt. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Lubeck II host Eichede in the Oberliga Schleswig-Holstein. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Lubeck II have averaged 1.83 scored and 2.31 conceded recently, against Eichede's 1.59 scored and 1.19 conceded. Head-to-head, Lubeck II have won 2 to Eichede's 2, with 1 draws. They last met on 13. apr. 2025, ending 1:2. xG projections (1.38 - 1.88) back Eichede to edge this. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

9%
Lubeck II
11%
Uavgjort
80%
Eichede
Uavgjort-prognose: 11% Favoritt: Eichede

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

93% / Svært Høy Sikkerhet
  • Eichede have won more games recently than Lubeck II.
  • Model gives Eichede a 80% chance of winning this.
  • Regular Oberliga Schleswig-Holstein form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 98%
Over 1.5 Mål 87.5%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 75.8%
Lubeck II Rent bur 10%
Eichede Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Lubeck II Eichede
Kamper Spilt 29 32
Seire 9 13
Uavgjort 4 11
Tap 16 8
Mål Scoret 1.83 1.59
Mål Sluppet Inn 2.31 1.19
Forventede Mål (xG) 1.38 1.88
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

13. apr. 2025 Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede vs Lubeck II
1:2
18. sep. 2024 Oberliga Schleswig-Holstein
Lubeck II vs Eichede
0:0
3. mars 2024 Oberliga Schleswig-Holstein
Lubeck II vs Eichede
2:1
10. sep. 2023 Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede vs Lubeck II
2:1
26. feb. 2023 Oberliga Schleswig-Holstein
Lubeck II vs Eichede
1:4

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Lubeck II 10 / 100
Eichede 74 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Lubeck II Eichede

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Eichede Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Lubeck II scored in 79% of their last 29 outings.

Defensive concern: Eichede conceded in 66% of 32 recent games.

Historical meetings average 2.80 goals per match.

Solid form: Lubeck II remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Måltrender

Lubeck II VS Eichede
1.38 Mål scoret 1.75
2 Mål sluppet inn 1.38
100% Over 1.5 75%
75% Over 2.5 63%
50% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Lubeck II

(Home)
10 Oct
Kilia Kiel
4 : 2
Lubeck II
03 Oct
Lubeck II
2 : 1
PSV Neumunster
26 Sept
Rotenhof
3 : 1
Lubeck II
19 Sept
TSB Flensburg
2 : 0
Lubeck II
12 Sept
Hohenwestedt
1 : 2
Lubeck II
Page 1 of 6

Eichede

(Away)
11 Oct
Eichede
1 : 1
Eckernforder SV
03 Oct
Phonix Lubeck B
1 : 3
Eichede
26 Sept
Eichede
5 : 1
Heider SV
19 Sept
Oldenburger SV
2 : 2
Eichede
12 Sept
Kilia Kiel
2 : 1
Eichede
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Holstein Kiel II 12 9 2 1 41:15 29
2 VfR Neumunster 11 7 3 1 30:15 24
3 Kilia Kiel 12 7 3 2 32:19 24
4 Rotenhof 12 6 4 2 27:21 22
5 TSB Flensburg 12 6 2 4 32:16 20
6 SC Rapid Lubeck 12 6 1 5 26:28 19
7 Oldenburger SV 11 5 2 4 30:24 17
8 Heider SV 12 5 2 5 21:31 17
9 PSV Neumunster 12 4 4 4 25:25 16
10 Eichede 12 3 5 4 19:15 14
11 Phonix Lubeck B 12 3 4 5 26:30 13
12 Nordmark Satrup 12 3 2 7 14:27 11
13 Hohenwestedt 12 2 4 6 21:30 10
14 Eckernforder SV 12 3 1 8 20:35 10
15 Lubeck II 12 3 1 8 17:32 10
16 Kaltenkirchener 12 2 2 8 18:36 8
Promotion - Oberliga Schleswig-Holstein (Main)