Sport Picks

Stadium Background

Meuselwitz vs Plauen - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga NOFV- Sud
søn. 18. okt. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Meuselwitz host Plauen in the Oberliga NOFV- Sud. This has the makings of an open, high-scoring game. Meuselwitz have averaged 1.86 scored and 1.54 conceded recently, against Plauen's 1.9 scored and 1.41 conceded. Past meetings favor Meuselwitz slightly — 3-0-2 in wins/losses/draws. They last met on 2. mars 2025, ending 2:2. xG projections (2.13 - 1.44) back Meuselwitz to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

80%
Meuselwitz
11%
Uavgjort
9%
Plauen
Uavgjort-prognose: 11% Favoritt: Meuselwitz

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

93% / Svært Høy Sikkerhet
  • Meuselwitz haven't matched Plauen's recent run of results.
  • Model gives Meuselwitz a 80% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 74.2%
Meuselwitz Rent bur 16%
Plauen Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Meuselwitz Plauen
Kamper Spilt 28 29
Seire 13 15
Uavgjort 4 6
Tap 11 8
Mål Scoret 1.86 1.9
Mål Sluppet Inn 1.54 1.41
Forventede Mål (xG) 2.13 1.44
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

2. mars 2025 Regionalliga Nordost
Meuselwitz vs Plauen
2:2
11. sep. 2024 Regionalliga Nordost
Plauen vs Meuselwitz
2:3
20. jan. 2024 Club Friendly
Meuselwitz vs Plauen
0:0
30. juni 2021 Club Friendly
Plauen vs Meuselwitz
1:2
24. mai 2015 Regionalliga Nordost
Meuselwitz vs Plauen
3:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Meuselwitz 75 / 100
Plauen 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Meuselwitz Plauen

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Meuselwitz Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Historical meetings average 3.40 goals per match.

Meuselwitz has registered 5 games unbeaten in their last 5 outings.

Attacking prowess: Meuselwitz scored in 79% of their last 28 outings.

Plauen has conceded goals in 76% of their last 29 outings.

Måltrender

Meuselwitz VS Plauen
2.13 Mål scoret 1.88
1 Mål sluppet inn 2.13
63% Over 1.5 88%
38% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Meuselwitz

(Home)
11 Oct
Halle
0 : 3
Meuselwitz
26 Sept
Meuselwitz
1 : 1
Halberstadt
18 Sept
1.FC Frankfurt
2 : 5
Meuselwitz
11 Sept
Sandersdorf
0 : 1
Meuselwitz
30 Aug
Meuselwitz
3 : 2
SSC Weissenfels
Page 1 of 6

Plauen

(Away)
10 Oct
Plauen
3 : 3
Sandersdorf
26 Sept
SSC Weissenfels
0 : 2
Plauen
19 Sept
Plauen
1 : 2
Krieschow
13 Sept
Glauchau
1 : 1
Plauen
29 Aug
Plauen
2 : 2
Einheit Wernigerode
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Halberstadt 7 6 1 0 23:4 19
2 Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 19
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 16
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 14
5 Halle 7 4 0 3 15:14 12
6 Dresden II 7 2 5 0 11:6 11
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 9
8 SSC Weissenfels 7 3 0 4 10:12 9
9 Bautzen 7 2 3 2 10:13 9
10 Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 7
11 Freital 7 1 4 2 12:13 7
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 7
13 Krieschow 7 1 2 4 7:18 5
14 Glauchau 7 0 3 4 6:13 3
15 1.FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 3
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 2
Promotion - Regionalliga Nordost 2027/2028 (Main)