Sport Picks

Stadium Background

Nagykanizsa FC vs Szeged-Csanad GA - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
søn. 1. nov. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Nagykanizsa FC host Szeged-Csanad GA in the NB II.. This has Szeged-Csanad GA written all over it on paper. Szeged-Csanad GA have shipped 1.32 goals a game lately, while Nagykanizsa FC have conceded 1.07 and scored 1.64. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. xG projections (1.20 - 1.00) back Szeged-Csanad GA to edge this. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

22%
Nagykanizsa FC
28%
Uavgjort
50%
Szeged-Csanad GA
Uavgjort-prognose: 28% Favoritt: Szeged-Csanad GA

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

76% / Høy Sikkerhet
  • Szeged-Csanad GA haven't matched Nagykanizsa FC's recent run of results.
  • Win probability leans Szeged-Csanad GA's way, sitting at 50%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 12.5%
Over 4.5 Mål 6%
Begge lag scorer (BTTS) 68.2%
Nagykanizsa FC Rent bur 20%
Szeged-Csanad GA Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Nagykanizsa FC Szeged-Csanad GA
Kamper Spilt 28 28
Seire 14 5
Uavgjort 4 10
Tap 10 13
Mål Scoret 1.64 0.82
Mål Sluppet Inn 1.07 1.32
Forventede Mål (xG) 1.20 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Nagykanizsa FC 24 / 100
Szeged-Csanad GA 47 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Nagykanizsa FC Szeged-Csanad GA

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Szeged-Csanad GA Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Nagykanizsa FC found the back of the net in 79% of recent matches (28 games).

Szeged-Csanad GA has conceded goals in 57% of their last 28 outings.

Solid form: Nagykanizsa FC remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Away concern: Szeged-Csanad GA has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Måltrender

Nagykanizsa FC VS Szeged-Csanad GA
0.5 Mål scoret 1.25
1.13 Mål sluppet inn 1
38% Over 1.5 63%
25% Over 2.5 38%
0% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Nagykanizsa FC

(Home)
17 Oct
Nagykanizsa FC
0 : 3
Kozarmisleny SE
10 Oct
Gyirmot FC Gyor
1 : 0
Nagykanizsa FC
19 Sept
Nagykanizsa FC
1 : 0
Videoton
12 Sept
Monori
2 : 1
Nagykanizsa FC
05 Sept
BVSC-Zuglo
0 : 1
Nagykanizsa FC
Page 1 of 6

Szeged-Csanad GA

(Away)
10 Oct
Mezokovesd-Zsory
1 : 1
Szeged-Csanad GA
19 Sept
Kecskemeti TE
1 : 0
Szeged-Csanad GA
12 Sept
Ivancsa
0 : 4
Szeged-Csanad GA
06 Sept
Csakvari
2 : 2
Szeged-Csanad GA
31 Aug
Szeged-Csanad GA
1 : 1
Kazincbarcika
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 9 6 2 1 25:12 20
2 Kecskemeti TE 9 6 2 1 17:9 20
3 Tiszakecske 9 5 4 0 21:13 19
4 Gyirmot FC Gyor 9 5 1 3 14:14 16
5 Kazincbarcika 9 4 4 1 16:11 16
6 Ajka 9 4 3 2 13:11 15
7 Mezokovesd-Zsory 9 4 2 3 13:10 14
8 Videoton 9 4 0 5 14:11 12
9 Szentlorinc SE 9 3 2 4 9:13 11
10 DVTK 9 3 2 4 11:16 11
11 Karcagi 9 2 5 2 13:14 11
12 Nagykanizsa FC 9 3 0 6 7:11 9
13 BVSC-Zuglo 8 2 1 5 9:11 7
14 Szeged-Csanad GA 8 1 4 3 7:9 7
15 Csakvari 9 1 1 7 9:21 4
16 Kozarmisleny SE 9 1 1 7 6:18 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)