Sport Picks

Stadium Background

Real Madrid C vs Conquense - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spania Spania

Segunda RFEF - Group 5
søn. 25. okt. 2026
VS
11:00 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Real Madrid C host Conquense in the Segunda RFEF - Group 5. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: Real Madrid C at 0.96 goals for, 1.14 against; Conquense at 1.55 for, 0.93 against. Head-to-head, Real Madrid C have won 1 to Conquense's 3, with 1 draws. They last met on 3. mai 2026, ending 0:1. The numbers (0.63 xG vs 1.38) point toward Conquense. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Real Madrid C
6%
Uavgjort
90%
Conquense
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Conquense

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Real Madrid C haven't matched Conquense's recent run of results.
  • 90% — that's where the model lands on Conquense taking it.
  • Regular Segunda RFEF - Group 5 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 67.8%
Real Madrid C Rent bur 17%
Conquense Rent bur 20%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Real Madrid C Conquense
Kamper Spilt 28 29
Seire 9 17
Uavgjort 8 6
Tap 11 6
Mål Scoret 0.96 1.55
Mål Sluppet Inn 1.14 0.93
Forventede Mål (xG) 0.63 1.38
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

3. mai 2026 Segunda RFEF - Group 5
Real Madrid C vs Conquense
0:1
5. okt. 2025 Segunda RFEF - Group 5
Conquense vs Real Madrid C
1:0
27. apr. 2025 Segunda RFEF - Group 5
Conquense vs Real Madrid C
1:1
15. des. 2024 Segunda RFEF - Group 5
Real Madrid C vs Conquense
0:1
17. apr. 2014 Segunda RFEF - Group 2
Real Madrid C vs Conquense
4:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Real Madrid C 10 / 100
Conquense 85 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Real Madrid C Conquense

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Conquense Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Real Madrid C's goal record stands at 61% scoring rate across 28 recent games.

Conquense let in goals in 66% of their last 29 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Real Madrid C has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

Real Madrid C VS Conquense
0.25 Mål scoret 2.25
0.5 Mål sluppet inn 1
25% Over 1.5 75%
0% Over 2.5 75%
0% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Real Madrid C

(Home)
11 Oct
Real Madrid C
0 : 0
Atletico Tordesillas
07 Oct
Real Madrid C
1 : 1
Guadalajara
03 Oct
Atletico Paso
1 : 0
Real Madrid C
27 Sept
Atl. Madrid C
2 : 0
Real Madrid C
13 Sept
CF Talavera
0 : 0
Real Madrid C
Page 1 of 6

Conquense

(Away)
11 Oct
Conquense
4 : 0
Albacete B
04 Oct
Atl. Madrid C
3 : 2
Conquense
27 Sept
Navalcarnero
1 : 3
Conquense
20 Sept
Conquense
1 : 0
Salamanca CF UDS
13 Sept
Gimnastica Segoviana
1 : 2
Conquense
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Atl. Madrid C 7 4 2 1 10:7 14
2 Conquense 6 4 1 1 14:7 13
3 Numancia 6 3 3 0 6:1 12
4 Salamanca CF UDS 6 4 0 2 10:7 12
5 CF Talavera 6 3 2 1 9:6 11
6 Valladolid Promesas 6 3 1 2 12:5 10
7 San Sebastian Reyes 6 3 1 2 9:6 10
8 Gimnastica Segoviana 7 2 3 2 13:12 9
9 Guadalajara 6 2 2 2 12:10 8
10 Navalcarnero 6 2 2 2 9:9 8
11 RSD Alcala 6 2 1 3 10:10 7
12 Real Avila 6 2 1 3 6:9 7
13 Atletico Tordesillas 6 1 2 3 8:10 5
14 Atletico Paso 6 1 2 3 4:7 5
15 Puertollano C.F. 6 1 2 3 2:8 5
16 Albacete B 6 1 2 3 7:19 5
17 Real Madrid C 6 0 4 2 1:4 4
18 Getafe B 6 0 3 3 4:9 3
Promotion - Segunda RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)
Relegation - Segunda RFEF - Group 1 (Play Out)