Sport Picks

Stadium Background

Slavonin vs Mohelnice - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Olomoucky KP
lør. 24. okt. 2026
VS
12:30 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Slavonin host Mohelnice in the Olomoucky KP. This one's hard to separate. Slavonin have averaged 1.39 scored and 2.18 conceded recently, against Mohelnice's 1.55 scored and 2.14 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. xG projections (1.19 - 1.81) back Mohelnice to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Slavonin
6%
Uavgjort
90%
Mohelnice
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Mohelnice

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Form's been kind to Mohelnice lately — more wins on the board than Slavonin.
  • Model gives Mohelnice a 90% chance of winning this.
  • Regular Olomoucky KP form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 88%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 76.2%
Slavonin Rent bur 11%
Mohelnice Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Slavonin Mohelnice
Kamper Spilt 28 29
Seire 7 10
Uavgjort 8 3
Tap 13 16
Mål Scoret 1.39 1.55
Mål Sluppet Inn 2.18 2.14
Forventede Mål (xG) 1.19 1.81
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Slavonin 10 / 100
Mohelnice 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Slavonin Mohelnice

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Mohelnice Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Mohelnice has conceded goals in 90% of their last 29 outings.

Slavonin scored in 75% of their last 28 games.

Slavonin has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Mohelnice lost 2 of their last 5 games.

Måltrender

Slavonin VS Mohelnice
0.88 Mål scoret 1.25
2.38 Mål sluppet inn 1.5
88% Over 1.5 88%
63% Over 2.5 50%
38% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Slavonin

(Home)
10 Oct
Slavonin
1 : 5
Unicov B
03 Oct
Jesenik
6 : 1
Slavonin
26 Sept
Slavonin
0 : 2
Rapotin
19 Sept
Belotin
2 : 0
Slavonin
13 Sept
Slavonin
0 : 0
Olesnice u Bouzova
Page 1 of 6

Mohelnice

(Away)
10 Oct
HFK Olomouc
1 : 0
Mohelnice
03 Oct
Mohelnice
2 : 0
Velke Losiny
25 Sept
Postrelmov
1 : 1
Mohelnice
19 Sept
Mohelnice
4 : 1
Lostice
12 Sept
Mohelnice
1 : 2
Brodek u Prerova
Page 1 of 6