Sport Picks

Stadium Background

Sogndal 2 vs Brann 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Norway Norway

Division 3 - Group 3
man. 26. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Sogndal 2 host Brann 2 in the Division 3 - Group 3. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Sogndal 2 at 2.38 goals for, 2.45 against; Brann 2 at 2.11 for, 1.86 against. Past meetings favor Brann 2 slightly — 0-2-3 in wins/losses/draws. They last met on 19. mai 2026, ending 2:0. Model xG sits at 1.94 vs 2.31, favoring Brann 2. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
Sogndal 2
6%
Uavgjort
90%
Brann 2
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Brann 2

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Brann 2 have won more games recently than Sogndal 2.
  • Brann 2 are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 80%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 88%
Over 2.5 Mål 80%
Over 3.5 Mål 63%
Over 4.5 Mål 28%
Begge lag scorer (BTTS) 77%
Sogndal 2 Rent bur 10%
Brann 2 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Sogndal 2 Brann 2
Kamper Spilt 29 28
Seire 9 11
Uavgjort 6 7
Tap 14 10
Mål Scoret 2.38 2.11
Mål Sluppet Inn 2.45 1.86
Forventede Mål (xG) 1.94 2.31
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

19. mai 2026 Division 3 - Group 3
Brann 2 vs Sogndal 2
2:0
4. okt. 2021 Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
5:1
24. okt. 2020 Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs Brann 2
0:0
3. okt. 2020 Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
0:0
16. sep. 2019 Division 3 - Group 4
Brann 2 vs Sogndal 2
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Sogndal 2 10 / 100
Brann 2 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Sogndal 2 Brann 2

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Brann 2 Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Brann 2 let in goals in 82% of their last 28 matches.

Sogndal 2 scored in 76% of their last 29 games.

H2H data points to 2.00 goals as a typical output.

Sogndal 2 went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Måltrender

Sogndal 2 VS Brann 2
2.13 Mål scoret 2.63
2 Mål sluppet inn 1.75
88% Over 1.5 88%
75% Over 2.5 88%
63% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Sogndal 2

(Home)
10 Oct
Sogndal 2
5 : 3
Gneist IL
03 Oct
Sogndal 2
2 : 3
Austevoll
26 Sept
Djerv 1919
2 : 1
Sogndal 2
19 Sept
Sogndal 2
2 : 4
V. Haugesund
12 Sept
Varegg
2 : 0
Sogndal 2
Page 1 of 6

Brann 2

(Away)
12 Oct
Djerv 1919
1 : 0
Brann 2
03 Oct
Brann 2
1 : 2
Varegg
26 Sept
Askoy
1 : 4
Brann 2
21 Sept
Brann 2
7 : 0
Fyllingsdalen
14 Sept
Asane 2
1 : 2
Brann 2
Page 1 of 6