Sport Picks

Stadium Background

SSC Weissenfels vs Dresden II - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga NOFV- Sud
lør. 17. okt. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

SSC Weissenfels host Dresden II in the Oberliga NOFV- Sud. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: SSC Weissenfels at 1.43 goals for, 1.71 against; Dresden II at 1.93 for, 1.14 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.31 xG vs 1.88) point toward Dresden II. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

4%
SSC Weissenfels
6%
Uavgjort
90%
Dresden II
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Dresden II

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and Dresden II come out ahead of SSC Weissenfels on wins alone.
  • 90% — that's where the model lands on Dresden II taking it.
  • Regular Oberliga NOFV- Sud form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 69.8%
SSC Weissenfels Rent bur 10%
Dresden II Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk SSC Weissenfels Dresden II
Kamper Spilt 7 29
Seire 3 15
Uavgjort 0 7
Tap 4 7
Mål Scoret 1.43 1.93
Mål Sluppet Inn 1.71 1.14
Forventede Mål (xG) 1.31 1.88
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

SSC Weissenfels 10 / 100
Dresden II 83 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
SSC Weissenfels Dresden II

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Dresden II Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Dresden II has conceded goals in 66% of their last 29 outings.

Attacking prowess: SSC Weissenfels scored in 57% of their last 7 outings.

SSC Weissenfels has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Måltrender

SSC Weissenfels VS Dresden II
1.25 Mål scoret 2.25
1.5 Mål sluppet inn 1.38
75% Over 1.5 88%
50% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

SSC Weissenfels

(Home)
11 Oct
Bautzen
2 : 0
SSC Weissenfels
26 Sept
SSC Weissenfels
0 : 2
Plauen
20 Sept
Halle
1 : 4
SSC Weissenfels
13 Sept
SSC Weissenfels
0 : 4
Halberstadt
30 Aug
Meuselwitz
3 : 2
SSC Weissenfels
Page 1 of 2

Dresden II

(Away)
11 Oct
Dresden II
2 : 2
Krieschow
26 Sept
Glauchau
0 : 0
Dresden II
20 Sept
Dresden II
1 : 1
Einheit Wernigerode
13 Sept
Auerbach
1 : 1
Dresden II
30 Aug
Dresden II
5 : 1
Einheit Rudolstadt
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Halberstadt 7 6 1 0 23:4 19
2 Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 19
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 16
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 14
5 Halle 7 4 0 3 15:14 12
6 Dresden II 7 2 5 0 11:6 11
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 9
8 SSC Weissenfels 7 3 0 4 10:12 9
9 Bautzen 7 2 3 2 10:13 9
10 Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 7
11 Freital 7 1 4 2 12:13 7
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 7
13 Krieschow 7 1 2 4 7:18 5
14 Glauchau 7 0 3 4 6:13 3
15 1.FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 3
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 2
Promotion - Regionalliga Nordost 2027/2028 (Main)