Sport Picks

Stadium Background

Tiszakecske vs Videoton - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
lør. 31. okt. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Tiszakecske host Videoton in the NB II.. This has the makings of an open, high-scoring game. Tiszakecske have averaged 1.57 scored and 1.63 conceded recently, against Videoton's 1.4 scored and 1.03 conceded. Head-to-head, Tiszakecske have won 1 to Videoton's 2, with 1 draws. They last met on 14. mars 2026, ending 1:1. Model xG sits at 2.25 vs 1.38, favoring Tiszakecske. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

50%
Tiszakecske
28%
Uavgjort
22%
Videoton
Uavgjort-prognose: 28% Favoritt: Tiszakecske

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

76% / Høy Sikkerhet
  • Look at the last few games and Videoton come out ahead of Tiszakecske on wins alone.
  • Model gives Tiszakecske a 50% chance of winning this.
  • Regular NB II. form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 74.2%
Tiszakecske Rent bur 17%
Videoton Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Tiszakecske Videoton
Kamper Spilt 30 30
Seire 10 13
Uavgjort 10 5
Tap 10 12
Mål Scoret 1.57 1.4
Mål Sluppet Inn 1.63 1.03
Forventede Mål (xG) 2.25 1.38
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

14. mars 2026 NB II.
Tiszakecske vs Videoton
1:1
21. sep. 2025 NB II.
Videoton vs Tiszakecske
5:0
9. mai 1998 NB I.
Tiszakecske vs Videoton
2:1
18. okt. 1997 NB I.
Videoton vs Tiszakecske
8:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Tiszakecske 48 / 100
Videoton 22 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Tiszakecske Videoton

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Tiszakecske Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Tiszakecske found the back of the net in 87% of recent matches (30 games).

Historical meetings average 4.50 goals per match.

Defensive concern: Videoton conceded in 63% of 30 recent games.

Tiszakecske went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Måltrender

Tiszakecske VS Videoton
2.63 Mål scoret 1
1.75 Mål sluppet inn 1.88
88% Over 1.5 75%
75% Over 2.5 75%
63% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Tiszakecske

(Home)
10 Oct
Tiszakecske
4 : 3
Ajka
20 Sept
Soroksar
3 : 3
Tiszakecske
12 Sept
Pecsi MFC
3 : 2
Tiszakecske
05 Sept
Tiszakecske
2 : 0
Szentlorinc SE
29 Aug
Nagykanizsa FC
1 : 2
Tiszakecske
Page 1 of 6

Videoton

(Away)
10 Oct
Videoton
3 : 0
Szentlorinc SE
03 Oct
Videoton
1 : 1
Ujpest
19 Sept
Nagykanizsa FC
1 : 0
Videoton
12 Sept
DVTK
4 : 1
Videoton
07 Sept
Videoton
2 : 1
DVTK
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 9 6 2 1 25:12 20
2 Kecskemeti TE 9 6 2 1 17:9 20
3 Tiszakecske 9 5 4 0 21:13 19
4 Gyirmot FC Gyor 9 5 1 3 14:14 16
5 Kazincbarcika 9 4 4 1 16:11 16
6 Ajka 9 4 3 2 13:11 15
7 Mezokovesd-Zsory 9 4 2 3 13:10 14
8 Videoton 9 4 0 5 14:11 12
9 Szentlorinc SE 9 3 2 4 9:13 11
10 DVTK 9 3 2 4 11:16 11
11 Karcagi 9 2 5 2 13:14 11
12 Nagykanizsa FC 9 3 0 6 7:11 9
13 BVSC-Zuglo 8 2 1 5 9:11 7
14 Szeged-Csanad GA 8 1 4 3 7:9 7
15 Csakvari 9 1 1 7 9:21 4
16 Kozarmisleny SE 9 1 1 7 6:18 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)