Sport Picks

Stadium Background

Trenelle vs RC Lorrain - H2H Analysis, Preview & Predictions

Martinique Martinique

Trophee Gerard Janvion
lør. 31. okt. 2026
VS
12:00 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Trenelle host RC Lorrain in the Trophee Gerard Janvion. Recent head-to-head results give a strong hint here. Recent numbers: Trenelle at 1.42 goals for, 1.61 against; RC Lorrain at 1.07 for, 1.9 against. Past meetings favor Trenelle slightly — 2-1-0 in wins/losses/draws. They last met on 14. mai 2022, ending 2:1. The numbers (1.81 xG vs 0.88) point toward Trenelle. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

42%
Trenelle
20%
Uavgjort
38%
RC Lorrain
Uavgjort-prognose: 20% Favoritt: Trenelle

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

67% / Middels Sikkerhet
  • Trenelle carry the better recent record into this one.
  • 42% — that's where the model lands on Trenelle taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).
  • These two have met 3 times recently and Trenelle have taken 2 of them.

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 75%
Trenelle Rent bur 20%
RC Lorrain Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Trenelle RC Lorrain
Kamper Spilt 31 29
Seire 9 6
Uavgjort 12 7
Tap 10 16
Mål Scoret 1.42 1.07
Mål Sluppet Inn 1.61 1.9
Forventede Mål (xG) 1.81 0.88
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

14. mai 2022 Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs RC Lorrain
2:1
5. feb. 2022 Trophee Gerard Janvion
RC Lorrain vs Trenelle
0:1
22. nov. 2019 Trophee Gerard Janvion
Trenelle vs RC Lorrain
1:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Trenelle 42 / 100
RC Lorrain 36 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Trenelle RC Lorrain

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Trenelle scored in 81% of their last 31 games.

RC Lorrain let in goals in 83% of their last 29 matches.

These sides typically produce 2.33 goals when they meet.

Recent resilience: Trenelle stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Måltrender

Trenelle VS RC Lorrain
0.88 Mål scoret 1
0.75 Mål sluppet inn 2.75
63% Over 1.5 75%
13% Over 2.5 75%
0% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

Trenelle

(Home)
10 Oct
Morne des Esses
2 : 2
Trenelle
12 Sept
Trenelle
1 : 5
Franciscain
05 Sept
Golden Star
1 : 1
Trenelle
06 Jun
Inter de Sainte-Anne
3 : 0
Trenelle
30 May
Trenelle
2 : 0
Samaritaine
Page 1 of 7

RC Lorrain

(Away)
10 Oct
Club Peleen
4 : 1
RC Lorrain
12 Sept
RC Lorrain
2 : 3
Morne des Esses
05 Sept
Franciscain
4 : 1
RC Lorrain
21 May
RC Lorrain
3 : 0
Eclair de Riviere-Salee
14 May
Trenelle
2 : 1
RC Lorrain
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 RC Saint Joseph 3 3 0 0 13:1 12
2 Franciscain 3 3 0 0 10:2 12
3 Golden Lion 3 2 1 0 9:3 10
4 Inter de Sainte-Anne 3 2 0 1 3:1 9
5 Club Peleen 3 2 0 1 6:7 9
6 Assaut 3 1 1 1 7:7 7
7 Golden Star 3 1 1 1 2:2 7
8 Morne des Esses 3 1 1 1 6:7 7
9 Club Colonial 3 0 2 1 3:5 5
10 Samaritaine 3 0 2 1 4:5 5
11 RC Riviere-Pilote 3 0 2 1 2:3 5
12 Trenelle 3 0 2 1 4:8 5
13 RC Lorrain 3 0 0 3 4:11 3
14 Espoir 3 0 0 3 0:11 3
Promotion - CONCACAF Caribbean Cup (Main)