Sport Picks

Stadium Background

Utrecht W vs De Graafschap W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Nederland Nederland

Eredivisie Women Sportcomplex Zoudenbalch, Utrecht
søn. 1. nov. 2026
VS
03:45 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Utrecht W host De Graafschap W in the Eredivisie Women. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Utrecht W at 1.59 goals for, 1.9 against; De Graafschap W at 1.82 for, 1.55 against. Head-to-head, Utrecht W have won 0 to De Graafschap W's 0, with 1 draws. They last met on 28. juli 2026, ending 2:2. The numbers (1.19 xG vs 1.75) point toward De Graafschap W. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

18%
Utrecht W
22%
Uavgjort
60%
De Graafschap W
Uavgjort-prognose: 22% Favoritt: De Graafschap W

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

82% / Svært Høy Sikkerhet
  • De Graafschap W haven't matched Utrecht W's recent run of results.
  • De Graafschap W are the model's pick here, at 60%.
  • Regular Eredivisie Women form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 38%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 70.6%
Utrecht W Rent bur 12%
De Graafschap W Rent bur 12%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Utrecht W De Graafschap W
Kamper Spilt 29 11
Seire 11 5
Uavgjort 5 1
Tap 13 5
Mål Scoret 1.59 1.82
Mål Sluppet Inn 1.9 1.55
Forventede Mål (xG) 1.19 1.75
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

28. juli 2026 Club Friendly Women
Utrecht W vs De Graafschap W
2:2

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Utrecht W 19 / 100
De Graafschap W 56 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Utrecht W De Graafschap W

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips De Graafschap W Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

These sides typically produce 4.00 goals when they meet.

Utrecht W scored in 66% of their last 29 games.

Defensive concern: De Graafschap W conceded in 64% of 11 recent games.

De Graafschap W lost 3 of their last 5 games.

Måltrender

Utrecht W VS De Graafschap W
1.13 Mål scoret 1.5
2 Mål sluppet inn 1.25
75% Over 1.5 63%
63% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Utrecht W

(Home)
04 Oct
Twente W
2 : 0
Utrecht W
27 Sept
Heerenveen W
2 : 0
Utrecht W
19 Sept
Utrecht W
0 : 3
Feyenoord W
13 Sept
Utrecht W
3 : 4
PEC Zwolle W
06 Sept
AZ Alkmaar W
1 : 0
Utrecht W
Page 1 of 6

De Graafschap W

(Away)
04 Oct
De Graafschap W
3 : 0
AZ Alkmaar W
26 Sept
PSV W
4 : 0
De Graafschap W
20 Sept
PEC Zwolle W
2 : 3
De Graafschap W
13 Sept
De Graafschap W
2 : 3
Den Haag W
06 Sept
Ajax W
1 : 0
De Graafschap W
Page 1 of 3

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Twente W 7 7 0 0 29:3 21
2 Ajax W 7 6 0 1 20:6 18
3 PSV W 7 4 1 2 17:8 13
4 AZ Alkmaar W 7 4 0 3 9:16 12
5 De Graafschap W 7 3 0 4 10:12 9
6 Heerenveen W 7 2 2 3 11:13 8
7 PEC Zwolle W 7 2 1 4 13:17 7
8 Den Haag W 7 2 1 4 12:25 7
9 Feyenoord W 7 2 0 5 9:20 6
10 Utrecht W 7 0 1 6 4:14 1
Promotion - UEFA Europa Cup Women 2027/2028 (Qualification)