Sport Picks

Stadium Background

Viimsi JK vs Kalju U21 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Estonia Estonia

Esiliiga
søn. 8. nov. 2026
VS
10:30 a.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Viimsi JK host Kalju U21 in the Esiliiga. Little to choose between these two on current form. Viimsi JK have averaged 1.93 scored and 1.13 conceded recently, against Kalju U21's 1.32 scored and 2.64 conceded. Past meetings favor Viimsi JK slightly — 1-1-3 in wins/losses/draws. They last met on 11. juli 2026, ending 2:2. The numbers (1.94 xG vs 1.25) point toward Viimsi JK. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

50%
Viimsi JK
28%
Uavgjort
22%
Kalju U21
Uavgjort-prognose: 28% Favoritt: Viimsi JK

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

76% / Høy Sikkerhet
  • Kalju U21 haven't matched Viimsi JK's recent run of results.
  • Model gives Viimsi JK a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 44%
Over 4.5 Mål 20%
Begge lag scorer (BTTS) 73.8%
Viimsi JK Rent bur 19%
Kalju U21 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Viimsi JK Kalju U21
Kamper Spilt 30 28
Seire 16 7
Uavgjort 4 3
Tap 10 18
Mål Scoret 1.93 1.32
Mål Sluppet Inn 1.13 2.64
Forventede Mål (xG) 1.94 1.25
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

11. juli 2026 Esiliiga
Viimsi JK vs Kalju U21
2:2
16. mai 2026 Esiliiga
Kalju U21 vs Viimsi JK
1:1
14. mars 2026 Esiliiga
Kalju U21 vs Viimsi JK
0:0
18. jan. 2026 Club Friendly
Kalju U21 vs Viimsi JK
2:1
9. nov. 2025 Esiliiga
Viimsi JK vs Kalju U21
4:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Viimsi JK 49 / 100
Kalju U21 22 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Viimsi JK Kalju U21

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Viimsi JK Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Viimsi JK's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Kalju U21 has conceded goals in 89% of their last 27 outings.

Games between these two average 2.60 goals.

Difficult form: Kalju U21 registered 4 defeats in their last 5 games.

Måltrender

Viimsi JK VS Kalju U21
1.88 Mål scoret 0.88
1.63 Mål sluppet inn 2
88% Over 1.5 63%
75% Over 2.5 50%
50% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Viimsi JK

(Home)
15 Oct
Viimsi JK
:
Maardu Linnameeskond
10 Oct
Tallinna Kalev
1 : 2
Viimsi JK
02 Oct
Tammeka Tartu
4 : 1
Viimsi JK
17 Sept
Viimsi JK
0 : 2
Tartu JK Welco
13 Sept
Nomme Utd U21
1 : 0
Viimsi JK
Page 1 of 6

Kalju U21

(Away)
11 Oct
Maardu Linnameeskond
:
Kalju U21
21 Sept
Kalju U21
2 : 3
Nomme Utd U21
14 Sept
Tartu JK Welco
3 : 0
Kalju U21
10 Sept
Kalju U21
1 : 5
Flora Tallinn U21
06 Sept
Elva
1 : 0
Kalju U21
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tartu JK Welco 32 21 5 6 85:39 68
2 Viimsi JK 32 17 5 10 58:32 56
3 Flora Tallinn U21 32 15 6 11 73:55 51
4 Elva 32 15 6 11 47:48 51
5 Levadia U21 32 16 2 14 62:55 50
6 Tallinna Kalev 31 11 7 13 53:57 40
7 Nomme Utd U21 32 11 6 15 50:63 39
8 FC Tallinn 31 9 8 14 41:64 35
9 Kalju U21 32 7 4 21 38:80 25
10 Maardu Linnameeskond 36 12 5 19 45:59 41
Promotion - Meistriliiga 2027 (Main)
Promotion - Meistriliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga B 2027 (Main)