Sport Picks

Stadium Background

Zatec vs Klasterec nad Ohri - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Ustecky KP
lør. 24. okt. 2026
VS
12:30 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Zatec host Klasterec nad Ohri in the Ustecky KP. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Zatec at 1.76 goals for, 1.55 against; Klasterec nad Ohri at 2.29 for, 2.32 against. Head-to-head, Zatec have won 1 to Klasterec nad Ohri's 1, with 0 draws. They last met on 28. mars 2026, ending 1:0. The numbers (2.00 xG vs 1.69) point toward Klasterec nad Ohri. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

30%
Zatec
39%
Uavgjort
31%
Klasterec nad Ohri
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Klasterec nad Ohri carry the better recent record into this one.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Ustecky KP form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 98%
Over 1.5 Mål 87.5%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 56.5%
Over 4.5 Mål 25%
Begge lag scorer (BTTS) 78.2%
Zatec Rent bur 13%
Klasterec nad Ohri Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Zatec Klasterec nad Ohri
Kamper Spilt 29 31
Seire 13 17
Uavgjort 6 5
Tap 10 9
Mål Scoret 1.76 2.29
Mål Sluppet Inn 1.55 2.32
Forventede Mål (xG) 2.00 1.69
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

28. mars 2026 Ustecky KP
Zatec vs Klasterec nad Ohri
1:0
6. sep. 2025 Ustecky KP
Klasterec nad Ohri vs Zatec
3:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Zatec 30 / 100
Klasterec nad Ohri 30 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Zatec Klasterec nad Ohri

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Zatec Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Attacking prowess: Zatec scored in 83% of their last 29 outings.

Klasterec nad Ohri let in goals in 84% of their last 31 matches.

Solid form: Zatec remains unbeaten in 5 of 5 recent matches.

These sides typically produce 2.00 goals when they meet.

Måltrender

Zatec VS Klasterec nad Ohri
2.13 Mål scoret 2.75
0.63 Mål sluppet inn 1.88
75% Over 1.5 100%
38% Over 2.5 88%
38% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

Zatec

(Home)
10 Oct
Zatec
2 : 1
Oldrichov
03 Oct
Srbice
2 : 2
Zatec
26 Sept
Zatec
1 : 1
Dobromerice
19 Sept
Horni Jiretin
0 : 1
Zatec
12 Sept
Zatec
2 : 0
Modlany
Page 1 of 6

Klasterec nad Ohri

(Away)
11 Oct
Tatran Kadan
5 : 1
Klasterec nad Ohri
03 Oct
Klasterec nad Ohri
5 : 1
Bilina
26 Sept
Probostov
2 : 1
Klasterec nad Ohri
20 Sept
Banik Most - Sous B
1 : 3
Klasterec nad Ohri
12 Sept
Klasterec nad Ohri
3 : 2
Oldrichov
Page 1 of 7