Sport Picks

Stadium Background

Zwolle U21 vs FC Twente/Heracles U21 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Nederland Nederland

Divisie 1 U21
lør. 14. nov. 2026
VS
01:45 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Zwolle U21 host FC Twente/Heracles U21 in the Divisie 1 U21. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Zwolle U21 at 1.67 goals for, 1.77 against; FC Twente/Heracles U21 at 2.15 for, 2.06 against. Past meetings favor Zwolle U21 slightly — 2-1-2 in wins/losses/draws. They last met on 2. des. 2025, ending 5:2. Model xG sits at 1.65 vs 2.29, favoring Zwolle U21. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

70%
Zwolle U21
17%
Uavgjort
13%
FC Twente/Heracles U21
Uavgjort-prognose: 17% Favoritt: Zwolle U21

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

88% / Svært Høy Sikkerhet
  • Zwolle U21 haven't matched FC Twente/Heracles U21's recent run of results.
  • 70% — that's where the model lands on Zwolle U21 taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 54%
Over 4.5 Mål 24%
Begge lag scorer (BTTS) 74.2%
Zwolle U21 Rent bur 10%
FC Twente/Heracles U21 Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Zwolle U21 FC Twente/Heracles U21
Kamper Spilt 30 34
Seire 13 15
Uavgjort 2 4
Tap 15 15
Mål Scoret 1.67 2.15
Mål Sluppet Inn 1.77 2.06
Forventede Mål (xG) 1.65 2.29
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

2. des. 2025 Divisie 1 U21
Zwolle U21 vs FC Twente/Heracles U21
5:2
8. nov. 2025 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Zwolle U21
0:1
24. mai 2025 Divisie 1 U21
Zwolle U21 vs FC Twente/Heracles U21
1:1
25. jan. 2025 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Zwolle U21
0:0
30. mai 2024 Divisie 1 U21
FC Twente/Heracles U21 vs Zwolle U21
2:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Zwolle U21 65 / 100
FC Twente/Heracles U21 14 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Zwolle U21 FC Twente/Heracles U21

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Zwolle U21 Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

FC Twente/Heracles U21 let in goals in 88% of their last 34 matches.

Zwolle U21's goal record stands at 63% scoring rate across 30 recent games.

Historical meetings average 2.40 goals per match.

Zwolle U21 went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Måltrender

Zwolle U21 VS FC Twente/Heracles U21
1.17 Mål scoret 3.25
1.33 Mål sluppet inn 2.13
67% Over 1.5 88%
50% Over 2.5 88%
33% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

Zwolle U21

(Home)
10 Oct
Zwolle U21
0 : 1
Cambuur U21
26 Sept
Zwolle U21
2 : 0
G.A. Eagles U21
19 Sept
Feyenoord U21
4 : 0
Zwolle U21
12 Sept
Groningen U21
0 : 3
Zwolle U21
05 Sept
Zwolle U21
1 : 3
De Graafschap U21
Page 1 of 6

FC Twente/Heracles U21

(Away)
10 Oct
Willem II U21
1 : 3
FC Twente/Heracles U21
26 Sept
De Graafschap U21
0 : 2
FC Twente/Heracles U21
19 Sept
FC Twente/Heracles U21
1 : 4
Cambuur U21
12 Sept
G.A. Eagles U21
1 : 1
FC Twente/Heracles U21
05 Sept
Groningen U21
4 : 0
FC Twente/Heracles U21
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Feyenoord U21 5 5 0 0 18:4 15
2 Cambuur U21 5 3 1 1 13:5 10
3 De Graafschap U21 6 3 0 3 7:6 9
4 Zwolle U21 6 3 0 3 7:8 9
5 Groningen U21 6 2 2 2 9:10 8
6 FC Twente/Heracles U21 6 2 1 3 7:13 7
7 G.A. Eagles U21 6 1 2 3 5:14 5
8 Willem II U21 6 0 2 4 6:12 2
Promotion - Divisie 1 U21 (Play Offs)