Sport Picks

Stadium Background

Braga B vs Rebordosa - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group A Estádio 1.º de Maio, Braga
lør. 28. nov. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Braga B host Rebordosa in the Campeonato de Portugal - Group A. This looks like a genuine coin-flip fixture. Recent numbers: Braga B at 1.31 goals for, 1.1 against; Rebordosa at 1.33 for, 1.03 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (1.50 xG vs 1.19) point toward Braga B. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Braga B
44%
Uavgjort
20%
Rebordosa
Uavgjort-prognose: 44% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

71% / Middels Sikkerhet
  • Rebordosa's 1.33 goals per match outpaces what Braga B have produced (1.31).
  • 44% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 37.5%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 70.6%
Braga B Rent bur 20%
Rebordosa Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Braga B Rebordosa
Kamper Spilt 29 30
Seire 11 11
Uavgjort 10 10
Tap 8 9
Mål Scoret 1.31 1.33
Mål Sluppet Inn 1.1 1.03
Forventede Mål (xG) 1.50 1.19
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Braga B 36 / 100
Rebordosa 20 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Braga B Rebordosa

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Rebordosa Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Recent resilience: Braga B stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Braga B found the back of the net in 72% of recent matches (29 games).

Rebordosa's defensive record shows goals conceded in 70% of 30 matches.

Måltrender

Braga B VS Rebordosa
2.25 Mål scoret 1.5
0.88 Mål sluppet inn 0.75
88% Over 1.5 38%
63% Over 2.5 25%
50% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Braga B

(Home)
01 Nov
Braga B
2 : 2
Vila Mea
25 Oct
Chaves B
0 : 1
Braga B
11 Oct
Braga B
3 : 2
Tirsense
13 Sept
Maria de Fonte
0 : 4
Braga B
05 Sept
Braga B
2 : 2
CDC Montalegre
Page 1 of 6

Rebordosa

(Away)
01 Nov
Celoricense
0 : 0
Rebordosa
25 Oct
Rebordosa
8 : 0
Vinhais
11 Oct
Ponte da Barca
0 : 0
Rebordosa
27 Sept
AD Limianos
1 : 1
Rebordosa
06 Sept
Rebordosa
1 : 0
Vila Mea
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)