Sport Picks

Stadium Background

Chaves B vs Maria de Fonte - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group A
søn. 6. des. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Chaves B host Maria de Fonte in the Campeonato de Portugal - Group A. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: Chaves B at 1.53 goals for, 1.07 against; Maria de Fonte at 1.1 for, 1.86 against. Head-to-head, Chaves B have won 2 to Maria de Fonte's 1, with 1 draws. They last met on 26. jan. 2020, ending 1:2. Model xG sits at 1.50 vs 0.76, favoring Chaves B. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Chaves B
6%
Uavgjort
4%
Maria de Fonte
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Chaves B

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Maria de Fonte haven't matched Chaves B's recent run of results.
  • Chaves B are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 25%
Over 4.5 Mål 11%
Begge lag scorer (BTTS) 72.6%
Chaves B Rent bur 20%
Maria de Fonte Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Chaves B Maria de Fonte
Kamper Spilt 30 29
Seire 11 9
Uavgjort 8 4
Tap 11 16
Mål Scoret 1.53 1.1
Mål Sluppet Inn 1.07 1.86
Forventede Mål (xG) 1.50 0.76
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

26. jan. 2020 Campeonato de Portugal - Group A
Maria de Fonte vs Chaves B
1:2
25. aug. 2019 Campeonato de Portugal - Group A
Chaves B vs Maria de Fonte
2:4
7. apr. 2019 Campeonato de Portugal - Group A
Chaves B vs Maria de Fonte
3:0
18. nov. 2018 Campeonato de Portugal - Group A
Maria de Fonte vs Chaves B
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Chaves B 85 / 100
Maria de Fonte 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Chaves B Maria de Fonte

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Chaves B Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Maria de Fonte let in goals in 83% of their last 29 matches.

Historical meetings average 3.50 goals per match.

Chaves B scored in 77% of their last 30 games.

Solid form: Chaves B remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Måltrender

Chaves B VS Maria de Fonte
1.13 Mål scoret 0.63
0.88 Mål sluppet inn 1.88
38% Over 1.5 63%
38% Over 2.5 38%
25% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Chaves B

(Home)
01 Nov
Maia Lidador
1 : 0
Chaves B
25 Oct
Chaves B
0 : 1
Braga B
11 Oct
Brito
0 : 4
Chaves B
13 Sept
Chaves B
1 : 0
Celoricense
06 Sept
Vinhais
1 : 2
Chaves B
Page 1 of 6

Maria de Fonte

(Away)
01 Nov
CDC Montalegre
2 : 0
Maria de Fonte
25 Oct
Maria de Fonte
1 : 2
GD Braganca
11 Oct
Maia Lidador
1 : 1
Maria de Fonte
20 Sept
Paredes
5 : 1
Maria de Fonte
13 Sept
Maria de Fonte
0 : 4
Braga B
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)