Sport Picks

Stadium Background

Cong An Ha Noi vs Hanoi FC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Vietnam Vietnam

V.League 1 Hang Day Stadium, Hanoi
søn. 18. okt. 2026
VS
12:15 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Cong An Ha Noi host Hanoi FC in the V.League 1. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Cong An Ha Noi at 2.22 goals for, 1.06 against; Hanoi FC at 1.86 for, 1.38 against. Head-to-head, Cong An Ha Noi have won 1 to Hanoi FC's 3, with 1 draws. They last met on 8. mars 2026, ending 2:1. xG projections (1.94 - 0.69) back Cong An Ha Noi to edge this. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Cong An Ha Noi
6%
Uavgjort
4%
Hanoi FC
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Cong An Ha Noi

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Form's been kind to Cong An Ha Noi lately — more wins on the board than Hanoi FC.
  • Cong An Ha Noi are the model's pick here, at 90%.
  • Regular V.League 1 form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 75.4%
Cong An Ha Noi Rent bur 20%
Hanoi FC Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Cong An Ha Noi Hanoi FC
Kamper Spilt 36 29
Seire 26 15
Uavgjort 3 3
Tap 7 11
Mål Scoret 2.22 1.86
Mål Sluppet Inn 1.06 1.38
Forventede Mål (xG) 1.94 0.69
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

8. mars 2026 V.League 1
Hanoi FC vs Cong An Ha Noi
2:1
28. aug. 2025 V.League 1
Cong An Ha Noi vs Hanoi FC
4:2
26. mai 2025 V.League 1
Cong An Ha Noi vs Hanoi FC
0:2
19. okt. 2024 V.League 1
Hanoi FC vs Cong An Ha Noi
1:1
16. juni 2024 V.League 1
Hanoi FC vs Cong An Ha Noi
2:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Cong An Ha Noi 85 / 100
Hanoi FC 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Cong An Ha Noi Hanoi FC

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Cong An Ha Noi Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Cong An Ha Noi found the back of the net in 92% of recent matches (36 games).

Historical meetings average 3.20 goals per match.

Hanoi FC's defensive record shows goals conceded in 79% of 29 matches.

Solid form: Cong An Ha Noi remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

Måltrender

Cong An Ha Noi VS Hanoi FC
2.13 Mål scoret 0.88
0.5 Mål sluppet inn 1.75
75% Over 1.5 75%
38% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Cong An Ha Noi

(Home)
08 Oct
Lion City Sailors
0 : 1
Cong An Ha Noi
20 Sept
Truong Tuoi Dong Nai
0 : 3
Cong An Ha Noi
15 Sept
Gamba Osaka
4 : 1
Cong An Ha Noi
10 Sept
Viettel
0 : 1
Cong An Ha Noi
05 Sept
Cong An Ha Noi
2 : 0
Hong Linh Ha Tinh
Page 1 of 8

Hanoi FC

(Away)
20 Sept
Hanoi FC
1 : 2
Da Nang
12 Sept
Hanoi FC
1 : 4
Song Lam Nghe An
05 Sept
Ho Chi Minh
3 : 1
Hanoi FC
07 Jun
Hanoi FC
1 : 1
Ho Chi Minh
31 May
Gia Lai
3 : 1
Hanoi FC
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Cong An Ha Noi 3 3 0 0 6:0 9
2 Phu Dong Ninh Binh 2 2 0 0 6:2 6
3 Song Lam Nghe An 2 2 0 0 5:1 6
4 Hong Linh Ha Tinh 3 2 0 1 4:3 6
5 Nam Dinh 2 1 0 1 4:3 3
6 Ho Chi Minh 2 1 0 1 3:2 3
7 Thanh Hoa 2 1 0 1 4:4 3
8 Bac Ninh 2 1 0 1 1:1 3
9 Da Nang 3 1 0 2 5:6 3
10 Hai Phong 2 1 0 1 4:5 3
11 Viettel 3 1 0 2 3:4 3
12 Gia Lai 3 1 0 2 4:7 3
13 Hanoi FC 2 0 0 2 2:7 0
14 Truong Tuoi Dong Nai 3 0 0 3 0:6 0
Promotion - AFC Champions League 2 2027/2028 (Main)
Relegation - V.League 1 (Relegation)
Relegation - V.League 2 2027/2028 (Main)