Sport Picks

Stadium Background

Kecskemeti TE vs Nagykanizsa FC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
lør. 7. nov. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Kecskemeti TE host Nagykanizsa FC in the NB II.. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Kecskemeti TE at 2.03 goals for, 1.6 against; Nagykanizsa FC at 1.64 for, 1.07 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 2.19 vs 1.13, favoring Kecskemeti TE. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Kecskemeti TE
6%
Uavgjort
4%
Nagykanizsa FC
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Kecskemeti TE

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Kecskemeti TE carry the better recent record into this one.
  • Kecskemeti TE are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 73%
Kecskemeti TE Rent bur 20%
Nagykanizsa FC Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Kecskemeti TE Nagykanizsa FC
Kamper Spilt 30 28
Seire 18 14
Uavgjort 2 4
Tap 10 10
Mål Scoret 2.03 1.64
Mål Sluppet Inn 1.6 1.07
Forventede Mål (xG) 2.19 1.13
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Kecskemeti TE 85 / 100
Nagykanizsa FC 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Kecskemeti TE Nagykanizsa FC

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Kecskemeti TE Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Kecskemeti TE found the back of the net in 90% of recent matches (30 games).

Defensive concern: Nagykanizsa FC conceded in 68% of 28 recent games.

Recent resilience: Kecskemeti TE stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Difficult form: Nagykanizsa FC registered 3 defeats in their last 5 games.

Måltrender

Kecskemeti TE VS Nagykanizsa FC
2.88 Mål scoret 0.63
1.63 Mål sluppet inn 1.5
88% Over 1.5 63%
88% Over 2.5 50%
63% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Kecskemeti TE

(Home)
28 Oct
Tiszaujvaros
0 : 4
Kecskemeti TE
24 Oct
Kecskemeti TE
5 : 2
Karcagi
17 Oct
Mezokovesd-Zsory
3 : 1
Kecskemeti TE
11 Oct
Csakvari
1 : 2
Kecskemeti TE
19 Sept
Kecskemeti TE
1 : 0
Szeged-Csanad GA
Page 1 of 6

Nagykanizsa FC

(Away)
01 Nov
Nagykanizsa FC
1 : 0
Szeged-Csanad GA
24 Oct
Kazincbarcika
2 : 1
Nagykanizsa FC
17 Oct
Nagykanizsa FC
0 : 3
Kozarmisleny SE
10 Oct
Gyirmot FC Gyor
1 : 0
Nagykanizsa FC
19 Sept
Nagykanizsa FC
1 : 0
Videoton
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 12 7 3 2 29:16 24
2 Mezokovesd-Zsory 12 7 2 3 23:11 23
3 Kecskemeti TE 11 7 2 2 23:14 23
4 Kazincbarcika 12 6 5 1 23:14 23
5 Tiszakecske 12 6 5 1 24:16 23
6 Gyirmot FC Gyor 12 6 3 3 20:19 21
7 Ajka 12 5 4 3 17:15 19
8 Videoton 12 5 0 7 16:14 15
9 DVTK 11 4 3 4 17:19 15
10 BVSC-Zuglo 11 4 2 5 14:14 14
11 Szentlorinc SE 12 4 2 6 12:18 14
12 Nagykanizsa FC 12 4 0 8 9:16 12
13 Karcagi 12 2 5 5 16:24 11
14 Kozarmisleny SE 12 3 1 8 10:20 10
15 Szeged-Csanad GA 11 2 4 5 10:15 10
16 Csakvari 12 1 1 10 9:27 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)