Sport Picks

Stadium Background

Kozarmisleny SE vs Ajka - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
lør. 7. nov. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Kozarmisleny SE host Ajka in the NB II.. This one's hard to separate. Ajka have shipped 1.55 goals a game lately, while Kozarmisleny SE have conceded 1.53 and scored 1.23. Head-to-head, Kozarmisleny SE have won 3 to Ajka's 0, with 2 draws. They last met on 19. apr. 2026, ending 1:1. The numbers (1.81 xG vs 1.25) point toward Kozarmisleny SE. The prediction model leans Draw; both defenses could hold firm.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Kozarmisleny SE
30%
Uavgjort
34%
Ajka
Uavgjort-prognose: 30% Favoritt: Kozarmisleny SE

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Attack-wise there's a gap: Ajka at 1.32 per game, Kozarmisleny SE at 1.23.
  • Kozarmisleny SE are the model's pick here, at 36%.
  • Regular NB II. form gives a decent read on both sides.
  • Sterke forsvar taler for en kontrollert og målfattig kamp.

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 38%
Over 3.5 Mål 22%
Over 4.5 Mål 10%
Begge lag scorer (BTTS) 73%
Kozarmisleny SE Rent bur 19%
Ajka Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Kozarmisleny SE Ajka
Kamper Spilt 30 31
Seire 13 13
Uavgjort 5 6
Tap 12 12
Mål Scoret 1.23 1.32
Mål Sluppet Inn 1.53 1.55
Forventede Mål (xG) 1.81 1.25
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

19. apr. 2026 NB II.
Kozarmisleny SE vs Ajka
1:1
26. okt. 2025 NB II.
Ajka vs Kozarmisleny SE
0:2
13. apr. 2025 NB II.
Kozarmisleny SE vs Ajka
1:0
6. okt. 2024 NB II.
Ajka vs Kozarmisleny SE
1:1
21. apr. 2024 NB II.
Kozarmisleny SE vs Ajka
1:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Kozarmisleny SE 36 / 100
Ajka 33 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Kozarmisleny SE Ajka

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Under 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Under 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Kozarmisleny SE's goal record stands at 70% scoring rate across 30 recent games.

Ajka has conceded goals in 77% of their last 31 outings.

Games between these two average 1.60 goals.

Kozarmisleny SE went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Måltrender

Kozarmisleny SE VS Ajka
1.63 Mål scoret 1.5
1 Mål sluppet inn 2
88% Over 1.5 75%
38% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Kozarmisleny SE

(Home)
01 Nov
Soroksar
0 : 1
Kozarmisleny SE
28 Oct
Kozarmisleny SE
3 : 2
Soroksar
24 Oct
Kozarmisleny SE
0 : 2
Szentlorinc SE
17 Oct
Nagykanizsa FC
0 : 3
Kozarmisleny SE
10 Oct
Kozarmisleny SE
0 : 2
DVTK
Page 1 of 6

Ajka

(Away)
31 Oct
Ajka
1 : 1
Gyirmot FC Gyor
27 Oct
Kaposvar
0 : 2
Ajka
24 Oct
Videoton
1 : 2
Ajka
17 Oct
Ajka
1 : 2
BVSC-Zuglo
14 Oct
Mezokovesd-Zsory
1 : 1
Ajka
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Kecskemeti TE 12 8 2 2 26:15 26
2 Soroksar 12 7 3 2 29:16 24
3 Mezokovesd-Zsory 12 7 2 3 23:11 23
4 Kazincbarcika 12 6 5 1 23:14 23
5 Tiszakecske 12 6 5 1 24:16 23
6 Gyirmot FC Gyor 12 6 3 3 20:19 21
7 Ajka 12 5 4 3 17:15 19
8 Videoton 12 5 0 7 16:14 15
9 DVTK 12 4 3 5 18:22 15
10 BVSC-Zuglo 12 4 2 6 14:17 14
11 Szentlorinc SE 12 4 2 6 12:18 14
12 Szeged-Csanad GA 12 3 4 5 13:15 13
13 Nagykanizsa FC 12 4 0 8 9:16 12
14 Karcagi 12 2 5 5 16:24 11
15 Kozarmisleny SE 12 3 1 8 10:20 10
16 Csakvari 12 1 1 10 9:27 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)