Sport Picks

Stadium Background

Loznica vs Vrsac - H2H Analysis, Preview & Predictions

Serbia Serbia

Mozzart Bet Prva Liga
lør. 24. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Loznica host Vrsac in the Mozzart Bet Prva Liga. This one's hard to separate. Vrsac have shipped 1 goals a game lately, while Loznica have conceded 0.82 and scored 1.14. Head-to-head, Loznica have won 2 to Vrsac's 2, with 1 draws. They last met on 22. apr. 2026, ending 0:0. Model xG sits at 1.25 vs 1.56, favoring Loznica. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

36%
Loznica
30%
Uavgjort
34%
Vrsac
Uavgjort-prognose: 30% Favoritt: Loznica

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

66% / Middels Sikkerhet
  • Attack-wise there's a gap: Loznica at 1.14 per game, Vrsac at 1.07.
  • Loznica are the model's pick here, at 36%.
  • Regular Mozzart Bet Prva Liga form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 70%
Over 4.5 Mål 32%
Begge lag scorer (BTTS) 64.6%
Loznica Rent bur 15%
Vrsac Rent bur 11%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Loznica Vrsac
Kamper Spilt 28 29
Seire 13 13
Uavgjort 11 6
Tap 4 10
Mål Scoret 1.14 1.07
Mål Sluppet Inn 0.82 1
Forventede Mål (xG) 1.25 1.56
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

22. apr. 2026 Mozzart Bet Prva Liga
Vrsac vs Loznica
0:0
6. des. 2025 Mozzart Bet Prva Liga
Loznica vs Vrsac
2:0
31. aug. 2025 Mozzart Bet Prva Liga
Vrsac vs Loznica
1:0
26. apr. 2023 Mozzart Bet Prva Liga
Loznica vs Vrsac
2:1
18. mars 2023 Mozzart Bet Prva Liga
Vrsac vs Loznica
1:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Loznica 35 / 100
Vrsac 33 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Loznica Vrsac

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Draw (X)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Loznica scored in 64% of their last 28 games.

Defensive concern: Vrsac conceded in 66% of 29 recent games.

Loznica went unbeaten in 3 of their last 5 games.

These sides typically produce 1.40 goals when they meet.

Måltrender

Loznica VS Vrsac
1.5 Mål scoret 1.38
1.75 Mål sluppet inn 1
88% Over 1.5 63%
63% Over 2.5 50%
50% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Loznica

(Home)
05 Oct
Napredak
3 : 0
Loznica
28 Sept
Loznica
2 : 0
Spartak Subotica
21 Sept
Jedinstvo Ub
2 : 3
Loznica
17 Sept
Loznica
2 : 2
Javor
12 Sept
TSC Backa Topola
4 : 0
Loznica
Page 1 of 6

Vrsac

(Away)
04 Oct
Vrsac
0 : 0
Metalac
26 Sept
Smederevo
1 : 0
Vrsac
21 Sept
Vrsac
1 : 0
OFK Bor 1919
16 Sept
Napredak
1 : 2
Vrsac
12 Sept
Vrsac
4 : 1
Graficar Beograd
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Borac 1926 13 9 1 3 24:17 28
2 TSC Backa Topola 12 6 6 0 24:13 24
3 Smederevo 12 7 3 2 21:13 24
4 Javor 12 6 5 1 29:14 23
5 Vrsac 12 7 1 4 16:11 22
6 Metalac 13 5 3 5 16:15 18
7 Napredak 12 5 2 5 13:15 17
8 Dubocica 12 4 4 4 13:15 16
9 FK Vozdovac 12 4 3 5 11:11 15
10 Loznica 12 3 6 3 16:19 15
11 Spartak Subotica 12 4 3 5 18:23 15
12 Proleter 023 12 3 4 5 19:15 13
13 Teleoptik 13 3 4 6 17:23 13
14 Graficar Beograd 12 3 1 8 16:23 10
15 Jedinstvo Ub 13 2 2 9 12:24 8
16 OFK Bor 1919 12 2 2 8 7:21 8
Promotion - Mozzart Bet Prva Liga (Championship Group)
Relegation - Mozzart Bet Prva Liga (Relegation Group)