Sport Picks

Stadium Background

Mannheim vs Verl

Tyskland Tyskland

3. Liga Carl-Benz Stadion, Mannheim
lør. 5. sep. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Mannheim host Verl in the 3. Liga. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Verl have shipped 1.54 goals a game lately, while Mannheim have conceded 1.76 and scored 2.07. Past meetings favor Verl slightly — 0-1-4 in wins/losses/draws. They last met on 17. jan. 2026, ending 5:2. xG projections (2.25 - 2.00) back Verl to edge this. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

90%
Mannheim
6%
Uavgjort
4%
Verl
Uavgjort-prognose: 6% Favoritt: Mannheim

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

95% / Svært Høy Sikkerhet
  • Verl carry the better recent record into this one.
  • Win probability leans Mannheim's way, sitting at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 88%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 56.5%
Over 4.5 Mål 25%
Begge lag scorer (BTTS) 77%
Mannheim Rent bur 10%
Verl Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Mannheim Verl
Kamper Spilt 29 28
Seire 12 13
Uavgjort 6 2
Tap 11 13
Mål Scoret 2.07 2.21
Mål Sluppet Inn 1.76 1.54
Forventede Mål (xG) 2.25 2.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

17. jan. 2026 3. Liga
Verl vs Mannheim
5:2
2. aug. 2025 3. Liga
Mannheim vs Verl
2:2
1. feb. 2025 3. Liga
Mannheim vs Verl
2:2
25. aug. 2024 3. Liga
Verl vs Mannheim
1:1
27. apr. 2024 3. Liga
Verl vs Mannheim
1:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Mannheim 83 / 100
Verl 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Mannheim Verl

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Mannheim Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

H2H data points to 3.80 goals as a typical output.

Mannheim scored in 79% of their last 29 games.

Verl let in goals in 68% of their last 28 matches.

Mannheim went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Måltrender

Mannheim VS Verl
2.13 Mål scoret 2.38
1.63 Mål sluppet inn 2.38
88% Over 1.5 88%
75% Over 2.5 88%
50% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Mannheim

(Home)
21 Aug
Mannheim
0 : 1
Kaiserslautern
16 Aug
Hansa Rostock
3 : 3
Mannheim
07 Aug
Mannheim
2 : 1
Dusseldorf
01 Aug
Mannheim
0 : 1
Eintracht Frankfurt
25 Jul
Mannheim
4 : 1
Triglav
Page 1 of 6

Verl

(Away)
24 Aug
Verl
0 : 3
Hamburger
15 Aug
Verl
2 : 4
Duisburg
09 Aug
Alemannia Aachen
4 : 1
Verl
01 Aug
RB Leipzig
4 : 0
Verl
26 Jul
Verl
6 : 1
Bremer
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Duisburg 2 2 0 0 7:2 6
2 Saarbrucken 2 2 0 0 6:2 6
3 Wurzburger Kickers 2 1 1 0 6:2 4
4 Alemannia Aachen 2 1 1 0 5:2 4
5 Preussen Munster 2 1 1 0 4:2 4
6 Hansa Rostock 2 1 1 0 6:5 4
7 Mannheim 2 1 1 0 5:4 4
8 Regensburg 2 1 0 1 5:3 3
9 Hoffenheim II 2 1 0 1 4:3 3
10 FC Viktoria Koln 2 1 0 1 5:6 3
11 VfB Stuttgart II 2 1 0 1 4:5 3
12 Meppen 2 1 0 1 2:3 3
13 Sonnenhof Grossaspach 2 1 0 1 1:2 3
14 RW Essen 2 1 0 1 3:5 3
15 Ingolstadt 2 0 2 0 3:3 2
16 Fortuna Koln 2 0 1 1 1:2 1
17 TSV Havelse 2 0 0 2 2:4 0
18 Dusseldorf 2 0 0 2 1:4 0
19 Verl 2 0 0 2 3:8 0
20 Wehen 2 0 0 2 1:7 0
Promotion - 2. Bundesliga 2027/2028 (Main)
Promotion - 2. Bundesliga (Relegation)