Sport Picks

Stadium Background

Marsaxlokk vs Hamrun - H2H Analysis, Preview & Predictions

Malta Malta

Premier League Centenary Stadium, Ta' Qali
søn. 8. nov. 2026
VS
06:45 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Marsaxlokk host Hamrun in the Premier League. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Marsaxlokk at 1.39 goals for, 1.26 against; Hamrun at 1.58 for, 1.06 against. Head-to-head, Marsaxlokk have won 3 to Hamrun's 2, with 0 draws. They last met on 18. sep. 2026, ending 4:1. Model xG sits at 1.44 vs 1.56, favoring Marsaxlokk. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

60%
Marsaxlokk
22%
Uavgjort
18%
Hamrun
Uavgjort-prognose: 22% Favoritt: Marsaxlokk

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

82% / Svært Høy Sikkerhet
  • Hamrun haven't matched Marsaxlokk's recent run of results.
  • 60% — that's where the model lands on Marsaxlokk taking it.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 88%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 31.5%
Over 4.5 Mål 14%
Begge lag scorer (BTTS) 75.4%
Marsaxlokk Rent bur 15%
Hamrun Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Marsaxlokk Hamrun
Kamper Spilt 31 31
Seire 14 13
Uavgjort 7 8
Tap 10 10
Mål Scoret 1.39 1.58
Mål Sluppet Inn 1.26 1.06
Forventede Mål (xG) 1.44 1.56
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

18. sep. 2026 Premier League
Hamrun vs Marsaxlokk
4:1
9. mai 2026 Premier League
Marsaxlokk vs Hamrun
2:1
11. apr. 2026 Premier League
Marsaxlokk vs Hamrun
3:2
23. feb. 2026 Premier League
Hamrun vs Marsaxlokk
2:0
14. des. 2025 Premier League
Hamrun vs Marsaxlokk
1:3

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Marsaxlokk 57 / 100
Hamrun 18 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Marsaxlokk Hamrun

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Marsaxlokk Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Games between these two average 3.80 goals.

Attacking prowess: Marsaxlokk scored in 74% of their last 31 outings.

Defensive concern: Hamrun conceded in 68% of 31 recent games.

Recent resilience: Marsaxlokk stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Måltrender

Marsaxlokk VS Hamrun
1.75 Mål scoret 1.75
1.38 Mål sluppet inn 1.13
88% Over 1.5 88%
50% Over 2.5 50%
25% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Marsaxlokk

(Home)
02 Nov
Gzira
0 : 5
Marsaxlokk
24 Oct
Sliema
2 : 1
Marsaxlokk
21 Oct
Birzebbuga
2 : 0
Marsaxlokk
16 Oct
Marsaxlokk
2 : 0
Birkirkara
10 Oct
Marsaxlokk
2 : 1
Zabbar
Page 1 of 7

Hamrun

(Away)
31 Oct
Sliema
1 : 1
Hamrun
25 Oct
Valletta
1 : 2
Hamrun
21 Oct
Hamrun
1 : 1
Balzan FC
18 Oct
Gzira
2 : 2
Hamrun
11 Oct
Hamrun
2 : 2
Hibernians
Page 1 of 7