Sport Picks

Stadium Background

Mortagua FC vs SB Castelo Branco - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugal Portugal

Campeonato de Portugal - Group C
søn. 11. okt. 2026
VS
02:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Mortagua FC host SB Castelo Branco in the Campeonato de Portugal - Group C. This one's hard to separate. Recent numbers: Mortagua FC at 1.1 goals for, 1.03 against; SB Castelo Branco at 1.65 for, 1.13 against. Head-to-head, Mortagua FC have won 0 to SB Castelo Branco's 2, with 3 draws. They last met on 10. jan. 2026, ending 3:1. Model xG sits at 1.69 vs 1.06, favoring SB Castelo Branco. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

80%
Mortagua FC
11%
Uavgjort
9%
SB Castelo Branco
Uavgjort-prognose: 11% Favoritt: Mortagua FC

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

93% / Svært Høy Sikkerhet
  • SB Castelo Branco have won more games recently than Mortagua FC.
  • Mortagua FC are the model's pick here, at 80%.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group C form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 37.5%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 69%
Mortagua FC Rent bur 20%
SB Castelo Branco Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Mortagua FC SB Castelo Branco
Kamper Spilt 31 31
Seire 15 17
Uavgjort 6 4
Tap 10 10
Mål Scoret 1.1 1.65
Mål Sluppet Inn 1.03 1.13
Forventede Mål (xG) 1.69 1.06
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

10. jan. 2026 Campeonato de Portugal - Group C
SB Castelo Branco vs Mortagua FC
3:1
10. aug. 2025 Campeonato de Portugal - Group C
Mortagua FC vs SB Castelo Branco
1:1
16. feb. 2025 Campeonato de Portugal - Group C
SB Castelo Branco vs Mortagua FC
1:1
6. okt. 2024 Campeonato de Portugal - Group C
Mortagua FC vs SB Castelo Branco
0:0
21. jan. 2024 Campeonato de Portugal - Group C
SB Castelo Branco vs Mortagua FC
2:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Mortagua FC 76 / 100
SB Castelo Branco 10 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Mortagua FC SB Castelo Branco

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Mortagua FC Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Mortagua FC scored in 68% of their last 31 games.

Historical meetings average 2.00 goals per match.

Recent resilience: Mortagua FC stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Difficult form: SB Castelo Branco registered 3 defeats in their last 5 games.

Måltrender

Mortagua FC VS SB Castelo Branco
1.5 Mål scoret 1.25
0.88 Mål sluppet inn 1.88
63% Over 1.5 75%
50% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Mortagua FC

(Home)
20 Sept
Mortagua FC
0 : 2
Leca
13 Sept
Uniao Da Serra
1 : 1
Mortagua FC
06 Sept
Mortagua FC
2 : 1
Fazendense
30 Aug
Covilha
0 : 1
Mortagua FC
23 Aug
Sertanense
1 : 3
Mortagua FC
Page 1 of 7

SB Castelo Branco

(Away)
13 Sept
SB Castelo Branco
2 : 3
Nogueirense
06 Sept
Alverca B
0 : 1
SB Castelo Branco
29 Aug
Fatima
3 : 1
SB Castelo Branco
23 Aug
SB Castelo Branco
1 : 4
Naval 1893
16 Aug
Oliveira Hospital
2 : 3
SB Castelo Branco
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Mortagua FC 4 3 1 0 9:4 10
2 O Elvas CAD 4 3 1 0 6:2 10
3 Oliveira Hospital 4 3 0 1 6:4 9
4 Os Marialvas 4 3 0 1 8:2 9
5 Uniao Da Serra 4 2 2 0 6:4 8
6 Naval 1893 4 2 0 2 6:4 6
7 Nogueirense 4 1 3 0 8:7 6
8 SB Castelo Branco 4 2 0 2 7:9 6
9 Fatima 4 1 1 2 6:5 4
10 Malveira 4 1 1 2 4:7 4
11 Alverca B 4 1 0 3 6:4 3
12 Sertanense 4 0 2 2 3:7 2
13 Fazendense 4 0 1 3 5:12 1
14 GD Os Nazarenos 4 0 0 4 1:10 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)