Sport Picks

Stadium Background

Regensburg II vs Wurzburger FV - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga Bayern Nord
lør. 7. nov. 2026
VS
03:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Regensburg II host Wurzburger FV in the Oberliga Bayern Nord. This one's hard to separate. Recent numbers: Regensburg II at 2.19 goals for, 1.65 against; Wurzburger FV at 1.97 for, 1.25 against. Head-to-head, Regensburg II have won 2 to Wurzburger FV's 1, with 2 draws. They last met on 18. juli 2026, ending 3:3. xG projections (1.81 - 1.31) back Wurzburger FV to edge this. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

60%
Regensburg II
22%
Uavgjort
18%
Wurzburger FV
Uavgjort-prognose: 22% Favoritt: Regensburg II

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

82% / Svært Høy Sikkerhet
  • Wurzburger FV have won more games recently than Regensburg II.
  • 60% — that's where the model lands on Regensburg II taking it.
  • Regular Oberliga Bayern Nord form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 38%
Over 4.5 Mål 17%
Begge lag scorer (BTTS) 77.4%
Regensburg II Rent bur 18%
Wurzburger FV Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Regensburg II Wurzburger FV
Kamper Spilt 31 32
Seire 14 17
Uavgjort 7 9
Tap 10 6
Mål Scoret 2.19 1.97
Mål Sluppet Inn 1.65 1.25
Forventede Mål (xG) 1.81 1.31
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

18. juli 2026 Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
3:3
16. mai 2026 Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
1:3
1. nov. 2025 Oberliga Bayern Nord
Regensburg II vs Wurzburger FV
5:2
16. nov. 2024 Oberliga Bayern Nord
Regensburg II vs Wurzburger FV
2:2
18. sep. 2024 Oberliga Bayern Nord
Wurzburger FV vs Regensburg II
5:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Regensburg II 58 / 100
Wurzburger FV 18 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Regensburg II Wurzburger FV

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Regensburg II Win (1)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Historical meetings average 5.40 goals per match.

Regensburg II scored in 77% of their last 31 games.

Wurzburger FV's defensive record shows goals conceded in 72% of 32 matches.

Regensburg II went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Måltrender

Regensburg II VS Wurzburger FV
2.63 Mål scoret 1.38
1.25 Mål sluppet inn 1
88% Over 1.5 75%
75% Over 2.5 50%
63% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Regensburg II

(Home)
31 Oct
Regensburg II
5 : 0
Aschaffenburg
24 Oct
Grossbardorf
4 : 3
Regensburg II
17 Oct
Gebenbach
1 : 6
Regensburg II
10 Oct
Regensburg II
0 : 0
Stadeln
03 Oct
Fortuna Regensburg
2 : 2
Regensburg II
Page 1 of 7

Wurzburger FV

(Away)
31 Oct
Gebenbach
3 : 3
Wurzburger FV
24 Oct
Wurzburger FV
4 : 0
Stadeln
17 Oct
Fortuna Regensburg
2 : 2
Wurzburger FV
10 Oct
Wurzburger FV
1 : 1
Weiden
03 Oct
Bayern Hof
1 : 2
Wurzburger FV
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Cham 17 14 1 2 39:13 43
2 Wurzburger FV 17 9 5 3 35:22 32
3 Bayern Hof 17 9 5 3 41:28 32
4 TSV Kornburg 16 8 6 2 31:14 30
5 Regensburg II 17 8 5 4 42:27 29
6 Bamberg 16 8 4 4 29:18 28
7 Gebenbach 17 8 4 5 27:26 28
8 Stadeln 17 6 6 5 22:26 24
9 Aschaffenburg 17 6 5 6 27:26 23
10 Fortuna Regensburg 17 6 4 7 35:28 22
11 Grossbardorf 17 7 1 9 26:31 22
12 Neudrossenfeld 17 6 2 9 25:30 20
13 Weiden 17 4 6 7 28:36 18
14 Ingolstadt II 17 4 4 9 26:36 16
15 DJK Don Bosco Bamberg 17 3 6 8 19:33 15
16 DJK Ammerthal 17 4 3 10 20:36 15
17 Nordlingen 17 3 5 9 18:37 14
18 ASV Neumarkt 17 1 4 12 12:35 7
Promotion - Regionalliga Bayern 2027/2028 (Main)
Promotion - Regionalliga Bayern (Relegation)
Relegation - Oberliga Bayern Nord (Relegation)